Tooted silmaümbrusele

logo-natinuel-2


Kortsud tekivad silmade ümber tänu miimikale. Bioloogilise ja fotovananemise tagajärjel kaotab silmaümbruse piirkond ajapikku oma veetluse. Algab erinevate bioloogiliste mehhanismide modifitseerumine, mille terviklikkusest sõltub silmaümbruse piirkonna ilu. Nahk muutub kuivemaks, tekivad kortsud, kotid silmade all muutuvad aina märgatavamaks, alumistele laugudele võivad tekkida tumedad laigud.

Noorendava efekti saavutamiseks, tuleb avaldada mõju probleemi erinevatele aspektidele, kasutades sealjuures spetsiifilisi aktiivseid aineid.


THE LOOK , 15 ml
Pinguldav, noorendav kreem silmaümbrusele – botoxi efektiga.
THE LOOK on uue põlvkonna biotseutiline preparaat, mis omab kõrget dermatoloogilist aktiivsust ja avaldab spetsiifilist mõju biokeemiliste mehhanismide lihasspasmidele.
Selleks valiti kolm biopeptiiti (efektiivsuse erinevuse järgi).
Esimest peptiidi – Vialox – leidub kuraare mürgis;
Teine peptiit – Argireline (botoxi põhikomponent)– on biotehnoloogiliste protsesside tulemus. See peptiid takistab neurotransmitteri katekolamiini närviimpulsside realiseerimist. Tänu signaalse neurotransmitteri (katekolamiini) molekulide liitumise ennetamisele naharetseptoritega, inhibeerib miimiliste kortsude tekkimise eest vastutavaid lihaseid. Oma efekti poolest meenutab peptiid A-tüüpi botulotoksiini, kuid tulemuse saavutamiseks ei halvata miimilisi lihaseid, mis lubab välistada „maski“ efekti.
Kolmanda peptiidi – Syn-Ake – efekt sarnaneb peptiidi Vaglerin-1 efektiga. See blokeerib postsünaptilise membraani ioonkanalid ja tagab ussimürgi toime efekti, põhjustades miimiliste lihaste lõdvenemise. Preparaati kasutatakse võitluseks miimiliste kortsude vastu, blokeerib närviimpulsi edastamist lihastele ja vähendab märgatavalt miimiliste lihaste kokkutõmbumist. Esteetiliselt näeb nahk välja palju parem. Melatoniin, resveratrol ja energeetiline kompleks eemaldavad silmade alt ebaesteetilised kotid ja tumedad ringid, noorendades ja uuendades samal ajal kogu silmaümbrust.
Kasutamine: kreem kanda peale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained: Argireline, Vialox, Syn -Ake, peptiidid, aktivaatorid, mandliõli, melatoniin, reservatrool, hesperidin methyl chalcone (oksüdant, dreneerimine, kasutatakse habraste kapillaaride korral – magusa apelsini derivaat), piimhape, fosfovital.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk

a814287dfcb1d4cc51aca45efca13971

BIO EYES PHA–AHA6 % , 30 ml
Biostimuleeriv –niisutav silmakreem
Ideaalne toode silmaümbruse sidekoe taastamiseks ja biostimulatsiooniks
Kaks spetsiifilist PHAd- glükonolaktoon ja laktobioonhape – koos spetsiaalse AHAga, õun- ja lipohape tugevdavad epidermise uuendamist ja noorendamist. Looduslikku päritolu ained ja hüaluroonhape aitavad paremini saavutada naha pindmist ja sisemist niisutust.
Eelised: regulaarne toote kasutamine parandab silmaümbruse nahka. Nahk muutub pehmemaks, siledamaks, tugevamaks ja intensiivselt niisutatuks, samuti – nooremaks. Nahk saab tagasi kaotatud energia ja sära. Kasutamine: kreem kanda peale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained: glükonolaktoonhape,laktobioonhape,õunahape,lipoic hape, hüaluroonhape,
glütseriin
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk

0004439_natinuel_bio_eyes_pha_aha_6__300