SIMILDIET

SIMILDIET LAB. on Hispaania ettevõte, mis asutati juba 1993 aastal. Firma on pühendud toidulisandite ja esteetiliste ilutoodete tootmisesse, millel on tõestatud terapeutiline toime.

SIMILTIET LAB. pakub toodetele maksimaalset kvaliteeti ja iatogeneesi täielikku puudumist, mis garanteerib ka toodte puhtuse ning välistab kõrvalmõjud.
Spetsialiseerunud toote väljatöötamise esimestel etappidel nõuab ettevõte maksimaalset tähelepanu kõigile üksikasjadele, mis määratlevad maksimaalse kvaliteedi kontseptsiooni.
Simildiet pakub oma toodete ja teenuste maksimaalset kvaliteeti nii spetsiaalsete sertifikaatide kui ka kvaliteedinõuete vastavusele.

Beautyresidence on Baltikumi ametlik maaletooja kõikidele SIMILDIET toodetele:
1) SERUM INTENSIVE (homöopaatilised tooted mis vastavalt kõigile GMP-protokollidele)
METABOLITES SERUM INTENSIVE Lipolytic, reducer
LIPOTROFIN SERUM INTENSIVE Microcirculatory, anticellulitic
MUSCLEBIG SERUM INTENSIVE Firming, antiflaccidity
CONDROTROFIN SERUM INTENSIVE anti-inflammatory
2) ION ESPECIAL ELECTROESTÉTICA (mitteinvasiivne mesoteraapia-RF, elektroporatsioon, ultraheli)
3) BASIC FACE GROUP- klassikaline mesoteraapia
Antiage
Idebenone
Hyaluronic acid 3%
Organic Silicon
DNA3
DMAE
Asrtichoke
L-karnitine
Caffeine
4) PEELINGS
Mandelic
Azelaic
Glycolic
Ferulic

5) XTRA LINE
Biomimeetiliste peptiitide kasutamine hõlmab rakulise füsioloogia kõige intiimsemaid mehhanisme. Biomimeetilised peptiidid toimivad biokatalüsaatoritena, osalevad või inhibeerivad rakusisest kommunikatsiooni, aktiveerivad ainevahetusprotsesse või üldist naha biostimulatsiooni.
Tooted on strukturaalselt identsed meie naha omadustega, nii et nad suudavad sekkuda füsioloogilistesse mehhanismidesse, millel on väga spetsiifiline eesmärk naharakkude töös.