Üldine Interaktiivne hooldus

logo-natinuel-2
Täieliku vananemisvastase ravi eesmärk peaks seisnema anaboolsete mehhanismide taaselustamises ja ümberkorraldamises, kuid samal ajal võidelda ja parandada kõige suuremaid kataboolseid mehhanisme nagu glükatsioon ja vabad radikaalid, mis muidu takistaks naha bioloogilist noorendamist.

Pärast INTERACTIVE ravi on oluline kasutada spetsiaalseid BIO ACTION 4 maske ja konkreetset CATABOLIC CONTROL kreemi.

Need kaks toodet oma aktiivainetega optimeerivad ja täiustavad interaktiivsete hoolduste noorendavat ja intensiivset ravi.

 

Catabolic Control
Professionaalne antioksüdante kreem, mis pärsib glükatsiooniprotsessi. Suurendab oluliselt naha elastsust, sisaldab uue põlvkonna aktiivaineid. Aitab võidelda vabade radikaalide vast; optimeerib ainevahetusprotsesse; ennetab kollageeni ja elastiini struktuurimuutusi. Aitab taastada naha homöostaasi ja tagab optimaalse hüdratsiooni, tugevdades seeläbi naha barjääri funktsioon. Preparaat on ideaalne interaktiivse ravi lõpetamiseks. Annab nahale kohese meeldiva tunde.
Eelised
Hoiatab kollageeni ja elastiini struktuursete ja enneaegsete muudatuste eest. Niisutades naka ka selle sügavamates kihtides, aitab taastada naha homöostaasi.
Kuidas kasutada- kanda nahale kergete massaazi liigutustega ja lasta imenduda
Aktiivained
glütserool, oliivõli, Aloe Vera, lipohape,Enteromorpha Compressa ekstrakt, tsüklodekstriin, letsitiin, propüleenglükool, glükosüüliks, silimariin
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bio Action 4
Professionaalne mask on valmistatud spetsiaalsest savist, millel on tugev rahustav toime. Preparaadis sisalduvad oliivõli, allatoiini, aloe ekstrakti ja silimariini polüfenoolid stimuleerivad normaalse naha barjääri protsesse, vähendades punetust ja normaliseerides naha seisundit.
Eelised
mitmesuunaliste biokeemiliste toimeainete sünergia soodustab sarvkihi puhastust ja normaliseerib nahka
Kuidas kasutada— järgida protokolli
Aktiivained
rohelise tee ekstrakt,allantoiin, aloe vera, propüleenglükool, kummeli ekstrakt, oliivõli, glütseriin, kaoliin
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled