Natinuel näohooldused

NATINUEL

on uue põlvkonna biotseutiline sari, mis on loodud ja kujundatud viidates põhjalikele teadusuuringute analüüsile naha üldises vananemises (krono ja fotovananemine) ning pöörates erilist tähelepanu mitmetele bio-funktsionaalsetele ja struktuursetele muudatustele, mis tekitavad erinevaid nahaprobleeme.

Ainus iluravi sektor, mis on testitud ja heaks kiidetud A.M.I.A poolt. (Itaalia Arstide Assotsiatsioon, mis on spetsialiseerunud anti-age uurimustele ja õppeprogrammidele)
NATINUEL biotseutiliste preparaatide kumulatiivne tõhusus (koostoime) on teaduslikult kinnitatud. See on kosmeetiliste toodete uus liik, mis on suunatud võitlemiseks naha vananemisega:

• omavad kõrget biokeemilist aktiivsust ja täpset sektoriaalset mõju
• tekitavad vananemisvastast, kortse siluvat toimet, mis oma efektiivsuselt ületab kõik kosmeetilised preparaadid
• stimuleerib bioloogilist noorendamist ja muutust rakkudes, samuti uuendab nii epidermist kui ka dermist
• mõjutavad mbiokeemilisi mehhanisme, mis tekitavad miimilisi kortse.

NATINUEL kui esteetilise dermatoloogia kosmeetilise ravi aluseks on süsteemne lähenemine, mis sisaldab peelinguid professionaalse spetsialisti juures + farmatseutilist kodust ravi. Selline süsteemne lähenemine on andnud lausa sensiatsioonilisi tulemusi, mistõttu on tagatud ka maailma tähelepanu ja tunnustuse sarjale! Tooted on salongis olemas!

Mandlihooldusnoorendav ja sära andev
Parandab ja taastab naha elastsust ning kaitseb päikesepõletuse eest.Protseduur toniseerib ja uuendab nahka ning stimuleerib rakkude bioloogilist aktiivsust.
Sobib kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule ja kuperroosale kalduvale nahale.
Protseduuride sagedus.
1 protseduur nädalas terve aasta jooksul
Hind 40 eur

Poly Peelniisutav
Silendab ja uuendab naharakkusid, parandab naha toonust. Tugevdab nahka ja kapillaare, alandab punetust ja põletikke.
Hoolduse käigus valitakse vastavalt nahatüübile mask ja seerum
Sobib kõikidele nahatüüpidele, ka kõige tundlikumale nahale- hoolduse toimeained koorivad nahka õrnalt ja leebelt. Nahk on pärast hooldust puhas ja värske.
Protseduuride sagedus: 6-7 protseduuri iga 7 päeva tagant.
Hind 40 eur  

Interactivefotovananemine
Interactive sobib küpsele nahale, kus on päikesest tingitud vananemisilmingud.Võitleb kronovananemise vastu,silub kortse ning ühtlustab jumet.
Ainete kooskõla, mille mõju on teaduslikult kinnitatud, omab tugevat valikulist ja samas biokeemilist mõju paljudele naha struktuursetele ja funktsionaalsetele muutustele, mis on põhjustatud aja ja fotovananemisega.

• MMP (matrix metalloproteinase) tootmise aeglustamine
• Kollageeni glükatsiooni takistamine
• Raku eluiga pikendamine
• Vabade radikaalide kahjuliku mõju blokeerimine
• Mõju telomeeride stabilisatsioonile ja DNK säilitamine, mis pikendab rakkude eluiga 1/3 võrra
Protseduuride tihedus: 1 kord kahe nädala tagant esimesed 3-4 protseduuri, edasi 1 protseduur nädalas 6-7 protseduuri. Võib teha vaheldumisi Derma Phase protseduuriga.
Hind 45 eur

Dherma Phasenaha kronovananemine
Intensiivne protseduur näo, kaela ja dekoltee piirkondadele bioloogilise vananemise puhul.
DermaPahse sobib nii esimeste kortsukeste kui ka vananevale nahale. Silub peened kortsud.Selle hoolduse käigus valib kosmetoloog lisaks erinevad intensiivsed ampullid erinevatele kortsudele nagu otsaesine, silmaümbrus, kael.
Protseduuride tihedus: 1kord 2 nädala tagant esimesed 3-4 protseduuri, pärast 1 hooldus 1 kord nädalas 6-7 protseduuri.
Hind 50 eur

Aknehooldusravi aknesele nahale
Valutu ja tõhus hooldus aknega võitlemiseks. Põletikuvastane ja kooriva efektiga. Nahk ei vaja peale hooldust taastumiseks aega.Taastub naha rasvabalanss, omab antibakteriaalset toimet.
Blokeerib ja reguleerib rasvanääre tootmist antibakteriaalse toimega. Omab antiinfektsioonilist ja puhastavat toimet.
Hoolduse lõpetab puhastav ja rahustav mask ning kreem.Hoolduse juurde sobib koduseks kasutamiseks spetsiaalne puhastuspiim ja emulsioon, mis toetavad ja hoiavad protseduuri toimet.
Protseduuride tihedus:
Esimesed 5-8 korda (sõltub klienti nahast, võimalik teha 15 korda), iga 7-10 päeva tagant. Järgmised 3 protseduuri üks kord kuus.
Hind 55 eur

Age Spothüperpigmentatsioon
Kiirendab epidermises rakkude uuendamist. Puhastab naha vabadest radikaalidest ja ühtlustab pigmentatsiooni nahal.Suurepärane hooldus, kui nahale on tekkinud pigmendilaigud kas hormonaalsest muutusest või päikesest.Pigmendilaigud muutuvad hoolduste käidus muu nahatooniga sama värvi.Tulemuseks on ühtlane ja särav jume.
Protseduuride tihedus:
Esimesed 4-6 korda iga 4 päeva tagant, järgmised 3 protseduuri iga 10 päeva tagant ja veel 3 iga 15 päeva tagant.
Hind 50 eur

NATINUEL hoolduste eesmärgiks on anda tõhusat ja sihipärast abi tänapäeva naise vajadustele, kes suhtub oma ilusse ja välimusesse eneseteadlikult ja targalt.

Tänapäeval ei piisa enam sellest, et suudad hoida kontrolli all kortse, ebatasasusi nahal ja gravitatsiooni pöördumatut ajatööd : teaduslikul kosmeetikal on täiesti uus sihtmärk- säilitada naha bioloogiline toime.

Helista ja broneeri aeg juba täna 644 4003 või 5667 4149 ja me leiame personaalselt sulle sobiva hoolduse!
Meie hoolime- Sinu Iluresidence