Naha normaliseerijad

logo-natinuel-2

Eriti just pärast hooldust, mis sisaldab koorimist, kus vähem või rohkem on nahka tahtlikult rünnatud, tuleb aidata ka nahal taastuda. Selleks vajab nahk multifunktsionaalset tuge, mis soodustaks bioloogilist ülesehitusprotsessi, kuid samal ajal on võimeline blokeerima vabade radikaalide rünnakud, mis võivad kahjustada uue kollageeni ja elastiini tootmist. Seetõttu tuleb võimalikult kiiresti taastada õige ja tasakaalustatud suhe anaboolsete ja kataboolsete mehhanismide vahel, et saaksite nautida nähtavaid ja püsivaid on tulemusi. Selle tulemusel taastub kõikide esteetiliste parameetrite suhtes bioloogiliselt terve ja ilus nahk.

 

 

Normal Cream
Professionaalseks raviks suunatud põhitoode, mis on mõeldud naha noorendamiseks ja uuendamiseks. Kreemi spetsiaalne koostis (TIMP-2 ja karnosiin) reguleerib glükatsiooni protsessi ja kaitseb nahka foto-vananemise eest; reguleerib MMP taset, tugevdab kollageeni struktuuri ja kaitseb teda kahjulike mõjude- ultraviolettkiirguse ja vabade radikaalide eest. Samuti kaitseb elastiini kiude.
Eelised
Kreem aitab taastada naha füsioloogilise seisundi. Pärast protseduuri muutub nahk elastseks ja sügavalt niisutatuks.
Kuidas kasutada— järgida protokolli
Aktiivained
karnosiin+silimariin, umektool (NMF), glütseriin, propüleenglükool, karbamiid, letsitiin,glütsiin, Pepha TIMP, glükoproteiinid, oleiinhape,beheenhape,palmitiinhape, linoolhape, piimhape
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Normal Mask
Professionalne mask, mis on mõeldud kasutamiseks koorimise protseduuri lõpetamiseks; sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas problemaatilisele ja põletikulisele nahale. Kreemi aktiivne toime suurendab kollageeni ja elastiini sünteesi.
Eelised
Pärast kreemi kasutamist kaovad põletikulised nähud, nahk muutub elastsemaks ja pehmeks.
Kuidas kasutada— järgida protokolli
Aktiivained
bisabolol, resveratrool, karbamiid, glütsiin, propüleenglükool, piimhape, allontoiin, palmitolüülpeptiit
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neutralizer
Professionaalne õige viskoossusega geeltoode, mis on mõeldud selle optimaalseks käsitsemiseks. Geelil on otsene ja korrektne happesuse ja soovimatute ärrituste vastane neutraliseeriv toime.
Eelis
kiire ja usaldusväärne hapete pidurdaja
Kuidas kasutada— järgida protokolli
Aktiivained— malvapuu ekstrakt, nõiapuu ekstrakt, naatriumhüdroksiid
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rigenera Fluid
Professionaalne taastootva toimega vedelik. Toode on rikas aktiivsete toimeainete poolest, nagu resveratrool ja biopeptiit, mis on vajalikud antioksüdantide noorendavaks tegevuseks. Need ained võitlevad tõhusalt vabade radikaalide vastu ja optimeerivad kollageeni ja elastiini tootmist.See rikkalik koostis sisaldab ka vajalikke aineid, millel on tugev rahustav, taastav ja niisutava toime.
Vedeliku peamine komponent:beeta-glükaani molekul on võimeline ühendama naha seinal olevad molekulid, aktiveerides selle toomiseks EGF (epidermise kasvufaktor); stimulatsioon toimub iga kord, kui nahakoed kannatavad “kahjustuste» all ja seal on vajadus iseparandava koe tekkimiseks.
Eelis
suurendab koormise toimet, aktiveerides epidermaalse kasvufaktori tootmist
Kuidas kasutada- järgida protokolli
Aktiivained
bisabolol, glütserool, resveratrool, karbamiid, glütsiin, propüleenglükool , piimhape, allantoiin, palmitolüülpeptiit
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune

Untitled