IQ LIFT

1

 

Mesoniidid on ohutu ja mugav alternatiiv plastilisele näokirurgiale.

Et võidelda kudede prinkuse kadumise ning lõtvumisega, on esteetilises kosmetoloogias juba 20 aastat kasutatud toestamise meetodit, mis muudab näonaha eriliselt pinguldatuks ning likvideerib näo gravitatsioonilise ptoosi.
Selleks kasutatakse imenduvaid, kuid piisavalt jäikasid ja vastupidavaid niite. Tänu biolagunevatele niitidele saab näonahka pinguldada nii, et tulemus säilib pika aja jooksul.
Mitme niidi paigaldamine ühte piirkonda annab vedruefekti, mis on tingitud niitide suurest elastsusest. Protseduuriga tekitatakse mahuline pehme-jäik karkass, mis sulandub kudedesse, põhjustamata mingit ebamugavustunnet.
Paigaldatud niidid lagunevad kudedes süsihappegaasiks ja veeks, 60-80 päeva möödudes on säilinud 50% nende algsetest tugevusnäitajatest. 180-240 päeva möödumisel imenduvad mesoniidid täielikult.
Koerakud reageerivad sisseviidud niitidele pehmelt, nende paigaldamine stimuleerib uue kollageeni moodustumist, järgmisel etapil (18-24 kuud) täidab kollageen jätkuvalt toestusfunktsiooni. Pärast seda võib protseduuri korrata.

Mesoniite võib kasutada juba esmaste vananemismärkide ilmnemisel ning kombineerida ka ilusüstidega.
Mesoniitidel on lüpolüütiline toime, tselluliidivastane toime, pinguldav efekt, probleemsete piirkondade aluskarkassi moodustumine.

Vaata meie brändi kataloogi:

IQ-LIFT

Meie esindussalong asub Kadriorus, ilusalongis BEAUTYRESIDENCE
Võta soovi korral meiega ühendust- oleme siin, et aidata Teil areneda ja pakkuda oma klientidele vaid parimat!
J.Poska 45/Koidula 17
Kontakt: 566 74149; 644 4003
Email: info@biotech-world.eu