Koorijad

logo-natinuel-2Koorimine on peamine professionaalne meetod nahahoolduses ning oluline eelkõige just vananemisevastases programmis. Kui nahk on väsinud ning on näha märke vananemisest, nagu kortsud ja kui nahk on hüpotoonne- kaotanud elastsuse, sära ja noorusliku kuju, vajab nahk sügavat uuendamist, mida saab taotleda regulaarse koorimise teel.
Peel 25 — Peel 35- Peel 50 on professionaalsed valmiskoorijad. Nad sisaldavad tasakaalustatud kombinatsiooni erinevatest AHA (glükoolhape, mandelhape, õunhape, piimhape jne) ja teistest aktiivainetest, mis töötavad koos tõhusamalt kui üksikute ainetena eraldi.
Rakkude uuenemine — see on naha peamiseks tervise ja ilu allikaks. Õige rakkude ainevahetus on oluline terve sarvkihi ja naha hüdratsiooni jaoks, et nahk oleks särav ja nooruslik.

Poli Peel Soft
professionaalne tööriist, uue põlvkonna koorija, mis sisaldab väga ainulaadset hüdrohapet ja on mõeldud õhukese, kuiva, tundliku ning noore naha koorimiseks. Selle produktiivne toime puhastab, poleerib, niisutab, ja pehmendab nahka suurepäraselt. Taaselustab ja taastab epidermise struktuurse terviklikkusse.
Eelised
Glükonolaktooni komponent parandab rakkude uuenemist, on tugev niisutaja, parandab naha kaitsefunktsiooni ning laktobioonhape parandab keratinatsiooni protsessi, pikendades selle antioksüdantset toimet. Koorimine pehmendab naha tekstuuri, muutes selle säravaks ja taastades jume.
Kuidas kasutada- järgida protokolli
Aktiivained- glükoonhape, mandlihape, glükoolhape,(glükoondeltalaktoon + laktobioonhape)
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

New Peel 25
Professionaalne tööriist, mis on mõeldud koorimiseks.Tänu salitsüülhappe sisaldusele on võimalik saavutada sügav koorimine rasunäärmeteni välja.
Eelised
Stimuleerib rakkude uuenemist; aktiviseerib fibroblastide tööd; ühtlustab naha pigmendi ja kuju. ANA stimuleerib epidermises rakkude uuenemist ja stimuleerib kollageeni tootmist. Nõrgestab sarvkihis rakkude sidumist, mis tekitab keratolüütilise efekti; aktiveerib bioloogilised mehhanismid, mis reguleerivad pärisnaha ja marrasnaha rakkudes energeetilist metabolismi.
Kuidas kasutada— järgida protokolli
Aktiivained— glükoolhape, mandlihape, õunhape, piimahape, salitsüülhape
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

New peel 35
Professionaalne tööriist, mis on mõeldud koorimiseks. Omab tugevat antioksüdantset mõju. ANA stimuleerib rakkude uuenemist epidermises. See on toode, mis on suunatud noorendamisprogrammi jaoks. NEW Peel 35% protseduurid aitavad saavutada suurepäraseid tulemusi võitluses bioloogilise naha vananemise ja fotovananemise vastu.
Eelised
Pärast protseduuri on tulemus koheselt nähtav- nahk muutub säravaks, pehmeks ja siledaks.
Kuidas kasutada— järgida protokolli
Aktiivained— glükoolhape, mandlihape,veinihape, püroviinamarjahape, fütiinhape
Nahatüüp: normaalne, kuiv, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

New Peel 50
Professionaalne tööriist, mis on mõeldud probleemse naha koorimiseks, nii bioloogilise kui fotovananeva naha jaoks. See konkreetne toode on oluline naha strukutuuri jaoks tervikuna: stimuleerib kollageeni, elastiini ja GAG (glükosamiinglükaan) tootmist.
Eelised
pärast protseduuri muutub nahk õrnemaks, siledamaks ja elastsemaks.
Kuidas kasutada— järgida protokolli
Aktiivained— glükoolhape, püroviinamarjahape, mandlihape, fütiinhape,Boswella Serata puuvaik
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled