BIOTECH

UUE PÕLVKONNA INTELLIGENTNE LAHENDUS!

BIOTECH OÜ on ekslusiivsete keha-ja näohooldusmasinate, täiteainete, mesoteraapia ja mesoniitide ametlik tootja ning maaletooja.
Meie veendumus selles, et esteetiline meditsiin on üha kasvav tööstusharu, ühendades kasumlikkuse ja ilu ning see on leidnud kinnitust koostöös tunnustatud arstide, iluspetsialistide, dermatoloogide ja kõrgtehnoloogia tõhusas tulemuslikkuses.

Esteetilise meditsiini koolituskeskus Biotech Oü pakub koostööd nii hotellidele, ilusalongidele, kliinikutele kui meditsiinikeskustele. Olles nii turustajad kui edasimüüjad, pakume parimaid kosmeetilisi kui ka meditsiinilisi seadmeid ja vajalikku lisavarustust.

Tooteid, mida meie firma pakub, on väga kõrge kvaliteediga. Esindame maailmas tuntud Euroopa kliinikute ja tootjate brände nagu Croma-Pharma täiteained PRINCESS (Austria), Eximia patendeeritud keha- ja näohooldusmasinad (Itaalia) , mesoniidid IQ LIFT (Itaalia) ning nahahooldussarja Natinuel (Itaalia).

Meie integreeritud tugisüsteemi omab väärtust, mis on välja töötatud aastate jooksul praktika ja usalduslikkuse tulemusena: süsteem, mis sisaldab koolitusi, teavitamist, innovatsiooni, teaduslikku ja arenduslikku tegevust ning loomulikult pidevat suhtlemist partnerite ja edasimüüjatega üle kogu maailma.
Meie suurepärane pikaajaline visioon on luua tipptasemel koostöö kahe osapoole vahel ning mis on vastastikku kasumlik ja meeldiv.
Pakume oma partneritele:
— Pikaajalist ja viljakat koostööd
— Teavet ja koolitusi
— Abi toodete edasimüümisel ja reklaamimisel (ilumessid, kataloogid, müügistrateegiad jne.)

EKSKLUSIIVSED MASINAD, MIDA TOODAME JA ESINDAME:

EXIMIA 77  (keha-ja näohooldusmasin- laser, endomassaaž, RF, lümfidrenaaž)
MAGNIFICA  (näohooldusmasin-mesoteraapia, RF, facelift)
DIOODLASER GALAXY  (epilatsioon, armide ja pigmentatsiooni ravi)

Meie esindussalong asub Kadriorus, ilusalongis BEAUTYRESIDENCE
Võta soovi korral meiega ühendust- oleme siin, et aidata Teil areneda ja pakkuda oma klientidele vaid parimat!
J.Poska 45/Koidula 17
Kontakt: 566 74149; 644 4003
Email: