CROMA

CROMA- PHARMA on Austria eraõiguslik globaalsete erialade- ravimite ja kirurgilisi teenuseid pakkuv firma, kes on pühendunud inimeste tervise parandamisele ja teenuste arendamisele esteetilises dermatoloogias

Alates oma asustamisest 1976 aastal, oli kompanii CROMA missiooniks parandada inimeste elu kvaliteeti lihtsate, uuenduslike ja töhusate meditsiiniliste lahenduste kaudu.

Pikaajaline tegevus teadusuuringute ja teadus-tehnoloogiliste väljatöötluse alal, samuti pidev kvaliteedikontroll on vöimaldanud saavutada oma eesmärke ja luua turvalised ning usaldusväärsed tooted. Tänu 30 aastasele töökogemusele on kompanii CROMA saanud Euroopa liidriks oftalmoloogia ja ortopeedia valdkonnas, samuti sai eksperdiks viskooselastikute alal injektsioonide toomismahuga ule 4 milj. tuki aastas.

Kogutud teadmisi kasutati ka esteetilise meditsiini valdkonnas kaubamärgi Princess loomise kaudu- täiteainete ja hualuroonhappel pöhinevate mesoterapeutiliste toodete seeriad, mida kasutatakse vananeva naha probleemide loomulikuks lahendamiseks.

Turvalisus- Ilu-Rahulolu

Olles asjatundja hualuroonhappe injektsioonide valdkonnas, omab CROMA kõrgeid kvaliteedi- ja ohutusnõudeid. Tooted valmistatakse Viini vabrikus ning omab ISO ja GMP (Good Manifacturing Practise- hea tootmistava) standardeid.

Erinevalt enamikest esteetilise turu konkuretsidest, omab CROMA täielikku omandiöigust Princess toote arengule- disain, tootmine, pakendamine, märgistamise kontrolli, loppkontrolli, steriliseerimist ja turule laskmine.

Meie eesmärk- Teie Ilu!

CROMA ainulaadne patenteeritud ristühendamise tehnoloogia kolmemõõtmelise maatriks s.m.a.r.t (Supreme Monophasic ja Reticulated Technology – suurepärane monofaasiline ja retikulatsiooni tehnoloogia ) kasutab oma sunteesis ainult puhast ja looduslikku hüaluroonhapet, mis BDDE (butaandioodiglutsiduuleeter) abil loob väga vastupidava ja tiheda HA vorgu ning täiesti puhta geeli.

 1. Alusena kasutatakse SMART jaoks ainult mitteloomse, mitte fermentatiivse päritoluga hüaluroonhapet. Retikuleerimise optimeerimiseks paigutatakse hüaluroonhappe ketid eritehnoloogia abil üksteise suhtes kindlas korras.
 2. Teostatakse geeli ristsidumine BDDE abil (butaandiooldiglütsidüüleeter). Antud etapil ühenduvad hüaluroonhappe ketid omavahel sillakestega, et muuta need vastupidavamaks ja järelikult tugevamaks.
 3. Seejärel geel homogeniseeritakse selleks, et anda struktuurile ideaalne siledus. See võimaldab saada pideva väljasurumisega geeli, et paremini reguleerida injektsiooniprotsessi ja tagada patsiendile võimalikult suuremat mugavust.
 4. Selleks, et saavutada kõrget puhtuse ja ohutuse taset, eemaldatakse geelist ainulaadse puhastamise protsessi käigus BDDE osakesed, mis ei ole reageerinud ristühenduse protsessi käigus, samuti eemaldatakse ka teised soovimatud ühendid nagu proteiinid ja endotoksiinid.
 5. SMART protsess lõpeb hapniku eemaldamisega geelist, selleks et anda geelile stabiilsus süstla täitmise ajal.
 6.  Saavutatav tulemus: ohutud, tõhusad ja vastupidavad tooted.

VANANEMINE

Olles inimkeha loomulik osa, mängib hüaluroonhape (HA) olulist rolli naha niiskuse, prinkuse ja elastsuse säilitamisel.
Aasta aasta järel, keskkonnategurite ning samuti looduslike vananemisprotsesside toime tulemusena, väheneb HA tase kehas, mille tulemusena nahk muutub kuivaks ja õhukeseks ning kaotab oma elastsuse.
Ilmuvad suured ja väikesed kortsud. Nägu kaotab mahu, muutuvad näo proportsioonid.
SEDA LOOMULIKKU PROTSESSI NIMETATAKSE NAHA VANANEMISEKS.
Tänapäeval võimaldavad hüaluroonhappe injektsioonide esteetilised protseduurid keerata kella tagasi skalpelli abita.
TULEMUSED, MIS ON SAAVUTATAVAD DERMATOLOOGILISE TOOTELIINI CROMA TOODETE ABIL

 • Nii madalate, kui ka sügavate kortsude parandus
 • Huultele sensuaalsuse ja mahu andmine
 • Näokontuuridele selgepiirilisuse ja mahu andmine
 • Kogu keha sügav niisutamine. CROMA mesoterapeutilised tooted on rikastatud aktiivse niisutajaga, mis säilitab naha niiskust pikka aega.
 • Naha toonuse ja elastsuse parandamine

PRINCESS TOOTESARI

Princess ® taaselustab loomuliku ilu. CROMA kasutab iluvaldkonnas ainult 100% looduslikku mitteloomse päritoluga hualuroonhapet. CROMA tooted on absoluutselt puhtad ja neil on omastatavuse ning bioloogilise kokkusobivuse korgetasemeline garantii. See tagab CROMA protseduuride turvalisuse ja tulemuse tohususe.

Princess tooted parandavad kortse ja volte, kriimustusi, annavad huultele mahu, taastavad näo mahu, niisutavad ja noorendavad nahka.

Princess FILLER CE 0459 UNIVERSAALSED PROTSEDUURID
Silu sügavad kortsud! Ole loomulik ja värske!

Princess FILLER on näidustatud möödukast kuni tugeva raskusastmega kortsude parandamiseks, samuti suu umbruse kortsude parandamiseks, suu piirjoonte taastamiseks ja huulte mahu suurendamiseks. Preparaadi kasutamine on lubatud näo köigis piirkondades, välja arvatud tsoon silmade umbruses.

 • kortsud otsaesisel
 • kulmude vahelised kortsud
 • pisaravaod
 •  ninahuule voldid
 • huulte maht
 • kontuurkortsud suu umbruses

Princess VOLUME CE 0459 ÜLDISED JA MAHULISED PROTSEDUURID                                                                          Vabane kortsudest! Võlu kõiki oma iluga!

Princess VOLUME on näidustatud sügavate kortsude, voltide ja nahasüvendite korrigeerimiseks, näo kontuuri taastamiseks ja mahu andmiseks näole.

 • põsed
 • ninahuule voldid
 • lõug
 • suvendid näol

Princess RICH CE 0459 MESOTERAPEUTILISED PROTSEDUURID                                                                                    Uuenda oma nahka seestpoolt! Saavuta sügav niisutus!

Princess RICH on looduslik niisutaja, mis hoiab niiskuse kudedes. Hüaluroonhappe sisalduse suur protsent ja väga suur molekulmass tagavad toote kasutamisel noorendavate tulemuste pikaajalisuse. Hualuroonhappe ja glutserooli kombinatsioon suurendab naha niisutamist märkimisväärselt.

Princess RICH on näidustatud mesoterapeutiliste protseduuride teostamiseks. Injektsioonid teostatakse dermise pealmistesse kihtidesse ja parandavad naha tonust ning elastsust, parandavad jumet ja ennetavad vananemise märkide ilmumist!

 • nägu
 •  kael
 •  dekoltee
 • käeseljad

KONTAKT
Meie esindussalong asub Kadriorus, ilusalongis BEAUTYRESIDENCE
Kui sul on huvi PRINCESS täiteainete kohta, võta soovi korral meiega ühendust- oleme siin, et aidata Teil areneda ja pakkuda oma klientidele vaid parimat!
Pakume nii tsertifitseeritud koolitust kui toodete esitlust kõigile, kes omavad selleks vajalikku meditsiinilist haridust!
J.Poska 45/Koidula 17
Kontakt: 566 74149; 644 4003
email: beautyresidence@list.ru