Püsimeik

BEAUTYRESIDENCE PÜSIMEIK-OLE ALATI ILUS!

the-brow-experts-main

Permanentse make-up protseduur muutub Euroopa ilusalongides üha populaarsemaks. Üha rohkem naisi soovivad rõhutada loomulikku ilu.

Permanentne make-up (tattoo perfection) – suurepärane viis muuta pikemaks ajaks kulmude, silmalaugude ja huulte värvi ja vormi. Selline make-up ei tule maha mistahes tingimustes ning rõõmustab oma omanikke selgepiiriliste kontuuridega.

Permanendi abil võib mitte ainult lisada väljendusrikkust teie välimusele, vaid varjata ka traumade tagajärgi või muid ilmseid puuduseid. Sellised kohad värvitakse kinni nahavärvi värviga. Permanent – on suurepärane lahendus asjalikele naistele, see vabastab ja hoiab kokku aega.

Tattoo perfectioni abil võib piiritleda huulte kontuuri, kõrvaldada nende asümmeetria, korrekteerida kulmude vormi, värvida silmi. Kanda peale tedretähti või sünnimärke, taastada aastatest vananenud värve. Vahest on nii, et naisel on raske õige teha õiget make-up´i või üleüldse ei kujuta ennast ette ilma kosmeetikata – nägu tundub talle mitteväljendusrikkana – sellisel juhul saab probleemi ideaalseks lahenduseks olema permanentne make-up.

Permanentse make-up´i tehnika
Permanentse make-up teostamisega kasutatakse pigmendi naha alla viimise tehnikat. Sellist protseduuri nimetatakse ka mikropigmenteerimiseks. Tattoo perfectioni tehnoloogia põhineb nõela tagastav-progressiivsel liikumisel, mis võimaldab viia värvi sisse nahakoe teatud sügavusse (0,3 mm) ja luua soovitavat kontuuri ja tooni mitmeks aastaks.

Protseduuri edu BEAUTYRESIDENCE salongis on määratav aparaadi ja pigmentide kvaliteediga, spetsialistide kõrge kvalifikatsiooniga ja protseduuri läbiviimise tingimustega. Permanentne make-up – on „tunnetatav“ protseduur, seetõttu kasutame kaasaegseid anesteesiavahendeid ning valmistame klienti ette psühholoogiliselt.

Enne permanentse make-up´i pealekandmist, pakub meie professionaalne  iluspetsialist Olga Teile sobiva värvi ja vormi, kuulab ära teie soovid, peale protseduuri aga annab täpsed soovitused hoolduseks peale tattood. Paranemisprotsess kestab 5 kuni 7 päevani ning ei osuta muret õige hoolduse korral.

Permanentses make-up´is kasutatakse vaid naturaalseid pigmente, mis ühendavad endas orgaanilisi ja mineraalkomponente, niisiis on värv täielikult kahjutu.

Beautyresidence salongis kasutatakse  Saksamaa toodetud värvaineid. Suure mineraalainete sisaldusega pigmendid säilitavad omadusi 3 kuni 5 aastani, sõltuvalt naha tüübist ja individuaalsest eripärast.

Vastunäidustused permanentsele make-up´ile
Kalduvus kelloidarmide moodustumiseks.
Suhkrudiabeet
Dermatoloogilised haigused
Vere hüübimise alanemine
Psühholoogiline ebakindlus.
Võtate verd vedeldavaid preparaate (aspiriin)
Raseduse 3 kuuni
Planeeritava permanendi kohas on tekkinud vistrikud või herpes.

Huuled

Huulte tattoo korral võib töödelda mitte ainult huulte kontuuri, vaid ka pealispinda (varjustus). Alguses teeb meister visandkontuuri, fikseerides huulte vormi, mille järgselt kannab peale teistkordse ja lõpliku kontuuri. Kui teie eesmärgiks oli teha huulte mahapesematu kontuur, lõppeb sellel etapil ka permanentse make-up´i protseduur. Nendele, kes soovivad teha huulte permanenti varjustusega, kestab protseduur kauem (1,5-2 tundi). Lisaks kontuurile töödeldakse ka huulte pinda. Samuti on varjustamine nõutav siis, kui kontuur on tehtud vormi suurendamiseks – meister täidab vahemiku huulte loomuliku ja joonistatud liini vahel värviga, mis on võimalikult lähedane huulte naturaalvärvile.

Peale protseduuri näevad huuled välja suurematena, esineb väiksem turse, mis kaob 5-6 tunni möödudes. Peale seda, kui kõik on paranenud, kaotab värv erksuse ja mahlakuse umbes poole võrra. Seetõttu on värvi valikul õigem kuulata meistrit. Peale protseduuri kannab meister peale spetsiaalse turse- ja põletikuvastase vahendi ja salvi .

Hind 150 eur

Kulmud

Kulmude õige tattoo põhitingimuseks on loomulikkus, selged ja tihedad liinid kulmude tsoonis näevad välja inetult. Eksisteerib kaks kulmude permanendi pealekandmise tehnikat: karvakeste tehnika ja varjustustehnika. Varjustuse põhireegel – selgete liinide puudumine, tulemus peab looma pliiatsiga kergelt värvitud kulmude efekti. „Karvakeste“ tehnikat on soovitav kasutada sel juhul, kui teil endal on üsna väljendunud kulmud.

Pealekandmise tehnikat võib kombineerida. Kui kulme üldse ei ole, loob meister kerge varju varjutamise abil ning tumedama värviga joonistab karvakesed vastavalt vormile.

Hind 150 eur

Silmad

Silmade tattoo korral rõhutab meister silmalau ripsmeäärt, tehes silmad väljendusrikkamaks, seejuures tunduvad ripsmed tihedamate ja kohevamatena. Selline make-up näeb hästi välja mistahes lõikega silmadel ja mistahes näol. Alumist silmalaugu alati ei rõhutata. Ülemise ja alumise silmalau üheaegne permanent ahendab näilikult silmi, lisaks laseb alumine permanent visuaalselt silmade taseme allapoole. Silmade permanendi korral tehakse aluse kõrval ripsmete kohal ja ripsmete all peen liin, samuti võib kasutada varjutamise tehnikat.

Silmade tattoo on mugav nendele, kes kasutab kontaktläätseid – dekoratiivkosmeetika mahavõtmisel satuvad väiksemad osakesed silmadesse, mis toob endaga kaasa läätsede vigastumise. Permanentne make-up aga vabastab teid sellisest probleemist.

Hind ül. 150 eur/al. 70 eur