Puhastavad preparaadid

logo-natinuel-2
Nahk on meie esmane visiitkaart maailmale. Samas on ta avatud kahjustustele väljastpoolt, kogudes tolmu ja mikroobe, mis muudavad nahapinna tasakaalu. Täna kipuvad paljud inimesed kergemeelselt liialdama pesemisainetega, mis kipuvad olema liiga agressiivsed või ebasobivad nahale, muutes selle kuivaks ja vastuvõtlikuks ärritustele. Naha puhastamine on väga tähtis, selleks, et eemaldada kõik ebapuhtused nahal. Veest ainuüksi ei piisa, sest mustus mis tuleb eemaldada, vees ainuüksi ei lahustu. Hea pesuvahend peab olema pehmendav, et tagada läbipaistev ja siidine nahk. Nahk tuleb puhastada põhjalikult, ilma seda kuivatamata ja ärritamata, kaitses  välistegurite rünnakute eest.

MILK MAKE UP, 150 ml
Meigieemalduspiim
Delikaatne piim naha puhastamiseks. Mõjub koostoimes taimset päritolu koostisosadega. Annab rahustava efekti. Vahendiga saab eemaldada silmameiki, ilma silmi ärritamata. Sobib ka õrnale ja tundlikule nahale. Piimaga eemaldatakse kogu meik ja nahk valmistatakse ette sügavamaks puhastamiseks.
Kasutamine: kanda vähene kogus piima nahale kergete massaažiliigutustega, puhastada vatipadjaga ja pesta veega maha.
Baasaktiivained: merevesi, kummeliekstrakt, aloe vera geel, hamamelise (nõiapuu) ekstrakt
Soovitus: normaalne, kuiv ja tundlik nahk.

milk_make_up

CLEANSER PHAS – AHA 5%, 150 ml
Bio-puhastuspreparaat kuivale ja tundlikule nahale
Õrn emulsioon, mis on mõeldud õrnale ja kuivale nahale. Ei tekita ärritust. Puhastab õrnalt ja täielikult, ei kahjusta hüdrolipiidkihti.
Eelised: Peale vahendiga puhastamist on nahk valmis NATINUEL toodete vastuvõtuks. Preparaat on kasutamisel meeldiv, naha värv on värskem.
Kasutamine:1-2 korda päevas kanda kergelt masseerides nahale, jätta mõneks sekundiks peale, loputada veega.Vajadusel protseduuri korrata.
Baasaktiivained: glükoolhape, salitsüülhape, mandliõli füseoglitsiin, hamamelise ekstrakt,kummeli ekstrakt, biodermiin, aselaiinhape, viinamarjahape.
Soovitus: kuiv, tundlik nahk.


Cleanser_5

CLEANSER AHAs 8%, 150 ml
Bio-puhastuspreparaat normaalsele ja kombineeritud nahale
Kõrge kvaliteediga puhastav preparaat normaalsele ja kombineeritud nahale. Puhastab õrnalt ja täielikult, ei kahjusta hüdrolipiidkihti.
Eelised: pärast puhastamist jääb meeldiv värskuse, pehmuse tunne. Nahk valmistatakse ette Natinueli toodete kasutamiseks.

Kasutamine: 1-2 korda päevas kanda kergelt masseerides nahale, jätta mõneks sekundiks nahale, loputada veega.V ajadusel protseduuri korrata. Kanda väike kogus preparaati nahale massaažiliigutustega. Pesta õrnalt veega maha.
Baas aktiivained: glükoolhape, mandlihape, tregaloos (disahhariid), pindaktiivsed komponendid.

Soovitus: normaalne, kombineeritud nahk

Cleanser_8

CLEANSER AHA–BHA 9%, 150 ml
Bio-puhastuspreparaat rasusele ja probleemsele nahale
Taimne puhastuspreparaat, bioaktiivsete ainete rikas, koos AHA ja BHA hapetega. Tugeva antibakteriaalse toimega toode. Puhastab õrnalt ja täielikult, ei kahjusta hüdrolipiidkihti. Sobib rasusele, akne probleemidega nahale. Eelised: peale vahendiga puhastamist, on nahk valmis NATINUEL toodete vastuvõtuks. Preparaat on kasutamisel meeldiv, naha värv on värskem.

Kasutamine: kanda nahale 1-2 korda päevas, kergelt masseerides, jätta mõneks sekundiks peale, seejärel loputada veega.Vajadusel protseduuri korrata.
Baasaktiivained: glükoolhape, salitsüülhape, sandliõli, füseoglitsiin, hamamelise ekstrakt, kummeli ekstrakt, biodermiin, aselaiinhape, viinamarjahape.

Soovitus: rasune nahk.

Cleanser_9