Noorendavad/pinguldavad tooted

logo-natinuel-2


Isegi õrneim nahk näitab vananemisemärke, mida põhjustab aja kiire möödumine , UV kiirgus ja väliskeskkond. Nahk muutub krobeliseks, karedaks, kuivaks ja sageli kaotab ka sära ja terve jume.

Et tõhusalt võidelda selle protsessiga, on vajalik igapäevane rutiin kodutoodete õiges kasutamises, mis on võimeline aktiivselt tegustema erinevates nahakihtides ja aeglustama naha vananemisprotsesse.BIO SOFT 8%, 50 ml
Regenereeriv, pinguldav –noorendav kreem tundlikule nahale.
Spetsiifiline PHA nagu glükonolaktoon ja laktobioonhappe koostoimes erilise peptiidi ning lipohappega moodustavad täiusliku koostise, värskendades ja noorendades nahka, samuti stabiliseerib optimaalse naha sügava ja pindmise niisutuse, tugevdab naha kaitsebarjääri.
Eelised: kreemi pikaajaline kasutamine suurendab naha elastsust ja vastupidavust, naha värv ühtlustub. Eesmärgiks on bioloogiline naha noorendamine, mille tagajärjel nahk muutub elastseks, siledamaks ja niisutatuks.
Kasutamine: kanda peale kergete massaaži liigutustega kuni täieliku imendumiseni. Baasaktiivained: glükonolaktoon, glütseriin, piimhape, letsitiin, matrixil 3000,N.S.L.E., päikesefilter
Soovitus: normaalne, kuiv ja tundlik nahk, ka õrnale vistrikulisele nahale.

bio_soft

BIO DELIS 10%, 50 ml ( kood ID 08)
Biostimuleeriv –uuendav –noorendav kreem õrnale nahale.
Kreem tundlikule nahale vananemise keskmises staadiumis, omades suurt bioloogilist aktiivsust, stimuleerides tõhusalt nahka ja taastades epidermist.
Eelised: nahk muutub palju vastupidavamaks ja elastsemaks, siledamaks ja niisutatumaks, kortsud vähenevad, nahavärv ühtlustub. Nahk muutub vastupidavamaks väliskeskkonna kahjulikele mõjutustele. Kreemi regulaarne kasutamine garanteerib saavutatud efekti kiire ja pikaajalise kestuse.
Kasutamine: kanda peale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained: PHA – AHA, mandlihape, glükonolaktoon, fitiinhape, piimhape, melatoniin, seritsiin, Matrixil 3000, päikesekaitsefilter.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik nahk.

bio_delis