Noorendavad-tugevdavad tooted

logo-natinuel-2Aja jooksul, eriti pärast 40 eluaastat, aeglustub rakkude uuenemine ja nahk muutub tuhmiks, ilmuvad pigemndilaigud, wrinkles’ve tänu kortsude tekkele muutub nahapind ebaühtlaseks, üldine allavajunud näoilme muudab selle väsinuks ja dekadentlikuks.
Kuna aeglustub ka nahasisene niisutus, kaotab nahapind endise elastsuse ja tugevuse. Tänu hormonaalsetele muutustele aeglustub ka rakkude uuenemine ning meie nahk vajab “välist” abi.
Et tõhusalt võidelda struktuurimuutuste vastu nahal mida põhjustavad naha krono ja fotovananemine, ei piisa ainuüksi kosmeetilisest meeldivast tundest, vaid tuleb valikuliselt ja tõhusalt aktiveerida bioloogiliste mehhanismide -kataboolsete ja anaboolsete mehhanismide tööd. Sellest oleneb naha välimus ja tervis.

FIRMIN 30+ , 50 ml
Vananemisvastane, keskmise SPF kaitsega kreem.
Spetsiaalne biotseutiline kreem sügava dermatoloogilise toimega. Sisaldab spetsiaalseid aktiivseid koostisosasid, mis on saadud biotehnoloogia ja naha vananemise viimaste uuringute abil.
Eelised: Tagab vajalikke bioloogilisi mehhanisme täieliku naha regenereemiseks MMPs suurendamist ja glükeerimist, naha tiheduse (paksuse) ja pingsuse suurendamise, ühtlase jume, kortsude silendamise,
kaitset vabade radikaalide vastu, selgema näokontuuri ja optimaalse naha niisutuse hoidmise.
Kasutamine: kanda kreem hommikul ja õhtul korralikult puhastatud näo ja kaela nahale. Kanda peale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni. Parema tulemuse saavutamiseks kanda kreemi alla Firmin Lift Strong Serum.
Baasaktiivained:
OLIOGOPEPTIDE 20: kaitseb nahka fotovananemise eest, hoiab MMP kollageeni vajalikul tasemel, kaitseb ja tugevdab kollageeni kiudude struktuuri ultraviolettkiirte eest, kaitseb elastiini, aeglustades ММР 2 ja ММР 9 teket. CARNOSINA+SILYBUM MARIANUM: omab antioksüdantset aktiivsust! Takistab toksiliste oksüdatsiooniainete kogumist. Aeglustab glükeerimist, avaldades mõju RCS (vabad radikaalid). Takistab võrkstruktuuri teket, kollageeni ja elastiini fermentatiivset lagunemist.
TRIPEPTIIT 3: väike peptiit kolmekordse funktsiooniga. Stimuleerib intensiivselt uue kollageeni teket, aktiviseerides TGF-Beta (transformeeriv kasvu faktor); kaitseb kollageeni, aeglustades MMPS 1-3 teket; blokeerib põletikuvastaseid tsütokiine.
NMF Ricostituito: NMF mängib väga tähtsat rolli naha niisutamises. Selle puudumise tagajärjeks on veekadu 25% ja elastsuse kadu 66%. Koosneb erinevate hüdroskoopiliste ainete segust, mis suurendavad vee kinnihoidmist naha epidermise ülemistes kihtides, andes nahale elastsuse ja pehmuse.
TETRAPEPTIIT-11: stimuleerib Syndecan-1 (proteoglükaan) ja kollageeni sünteesi, tugevdades epidermise kihtide omavahelist siduvust. Soodustab karatinotsüütide kasvu.
PÄIKESEFILTRITE SEGU: valitud filtrid on päikesekindlad, suurendavad naha vastupidavust ja garanteerivad täielikku kaitse keskmise taseme ultraviolettkiirte eest.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk.

Natinuel FIRMIN 30+ Укрепляющий крем для лица 30+ 50 ml.

FIRMIN UP 40+, 50ml
Tugevatoimeline kreem näole 40+
Vananemisvastane, keskmise tasemega SPF, noorendab ja tugevdab nahka. Spetsiaalne biotseutiline kreem, sügava dermatoloogilise toimega. Sisaldab spetsiaalseid funktsionaalseid koostisosi, (täidab funktsionaalsest defitsiidist tekkinud hormonaalseid muutusi naha vananemisel)
Eelised: Suurendab naha elastsust ja pingsust. Nahk muutub tihkemaks ja saavutab ühtlase jume. Kortsude silendamine. Kaitseb vabade radikaalide eest. Reguleerib MMPs väljatöötlust .Kaitseb glükeerimisprotsessi. Annab selgema näokontuuri.Optimaalne naha niisutuse hoidmine.
Kasutamine: kanda kreem hommikul ja õhtul korralikult puhastatud näole ja kaelale kergete massaažiliigutustega, kuni täieliku imendumiseni. Parema tulemuse saavutamiseks, kanda kreemi alla Firmin Lift Strong Serum.
Baasaktiivained:
GENISTEINA: parandab naha elastsust, stimuleerib kollageeni tootmist.
CARNOSINA+SILYBUM MARIANUM: omab antioksüdantset aktiivsust. Takistab toksiliste oksüdatsiooniainete kogunemist. Aeglustab glükeerimist, avaldades mõju RCS-le (vabad radikaalid). Takistab võrkstruktuuri teket, kollageeni ja elastiini fermentatiivset lagunemist.
TETRAPEPTIDE biomimetico: suurendab naha elastsust ja tihkust. Stimuleerib kollageeni tootmist. Kaitseb elastiini kiude.
PÄIKESE FILTRITE SEGU: valitud filtrid on päikesekindlad, suurendavad naha vastupidavust, ja garanteerivad täielikku kaitset keskmise taseme ultraviolettkiirte eest.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk.

firmin-lifting-40

FIRMIN LIFT STRONG, 30ml
Tugevatoimeline pinguldav seerum.
Firmin Lift Strong–kahetoimeline, koosneb mitmetest uusimatest biokomponentidest. Parandab toonust, elastsust, tihkust ja naha vastupidavust. Tagab märkamatult ja pikaajaliselt pinguldav toime.
Eelised: restruktueeriv GDE, taastab rakud, pinguldab
Kasutamine: kreem kanda peale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained:
DIPEPTIDE- 5, DIPEPTIDE- 6 tagab dermise taastumise ja restruktueerimise.Nende mõjul paraneb turgor ja väheneb kortsude sügavus.
TETRAPEPTIDE-3: eriline peptiid, mis restruktueerib GDE; nõrgendab epidermise rakkude sidemeid, kindlustades pehme ja ohutu sarvkihi koorimise.
VIT. E: tugev bio-antioksüdant, mis on oluline osa naha antioksüdant-süsteemis.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk

d27