Niisutavad preparaadid

logo-natinuel-2
Kliiniliselt näeb kuiv nahk välja kortsuline, tuhm, elutu, kadunud on elastsus. Täheldatakse pidevat kerget sarvkihi rakkude irdumist – nahapinnal on näha arvukaid hallikasvalgeid eri suurusega helbeid. Nahapind muutub karedaks ja on katsudes jäik; piirkondades, mis saavad kogu aeg venitada, võib täheldada pindmisi, vahel ka sügavaid lõhesid. Sageli kaasnevad sellega püsiv punetus ja nahapaksendid, suurenenud ärrituvus väliste mõjude suhtes nagu ilmastik, veeprotseduurid, kosmeetikavahendid ning kalduvus põletikele ja taastumisvõime vähenemine. Võimalikud on ebameeldivad aistingud: pingetunne, torkimine, sügelus ja koguni valu.
Seega terve ja ilusa naha hoidmiseks peab naha epiteelbarjäär jääma puutumatuks, andes talle piisavat niisutust.
HYDRA GEN, 50ml
Noorendav ja intensiivselt niisutav kreem.
Кreem, mis omab suurt biokeemilist aktiivsust. Rikas struktuur niisutab optimaalselt. Tänu spetsiifilistele koostisosadele taastab naha funktsioonid kaitseks väliskeskkonna kahjulike mõjude, UV kiirte ja keemiliste mõjutuste eest.
Eelised: ideaalne toode kuiva ja lõhenenud naha hoolduses.
Каsutamine: kanda nahale kergete massaažiliigitustega täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained:
HYDRAPROTECTOL-SM: niisutab kiiresti naha pindmisi ja sügavamaid kihte. Tugevdab naha kaitsebarjääri. NSLE: aitab taastada lipiidkihti ja muudab naha vastupidavamaks väliste mõjutuste eest.
TREALIX COMPLEX: osmoprotectorid, mis toimivad koos vee molekulidega, moodustades nendega ühisosa ja seeläbi säilitavad vee rakus. Stimuleerib NMF (Natural Moisturizing Factor) tootmist.
FITIC ACID: aitab vältida vabade radikaalide ja teiste agressorite kahjustusi ja nahaärritusi. Tugevdab naha barjääri
FOSFATIDILCOLINA: molekuli kompleks, mis koosneb rasvhapetest, mis tänu nende integreerimisele, imendub suurepäraselt nahka. Aitab säilitada optimaalset niiskustaset ja ennetab TEWL. Samuti võitleb rakkude ainevahetuse rikkumise vastu ja tugevdab naha kaitsebarjääri funktsiooni. Edendab epidermise taastumist.
Soovitus: normaalne, kuiv ja tundlik nahk.

hydra_gen

HYDRA MOIST cream, 50 ml
Niisutav kreem niiskusvaesele nahale
Viimase põlvkonna toode molekulaar-biotseutikas, mis vastab dehüdreeritud naha vajadustele. Toetab naha homöostaasi (kirjutaksin-füsioloogilist tasakaalu) ja parandab nahakihtide struktuuri. Spetsiaalsed päikesefiltrid aitavad kaitsta nahka liigse kuivamise ja väliste kahjulike mõjutuste eest.
Eelised: intensiivne ja pikaajaline niisutus – TEWL (TEWL= Trans Epidermal Water Loss)
Kasutamine: kanda nahale kergete massaažiliigutustega ja masseerida kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained:
niisutavate omadustega toimeainete kompleks – aitab taastada naha niiskustaset, säilitab naha terviklikkust ja parandab epidermise biosünteesi.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk.

hydra_moist_cream

HYDRA MOIST mask, 30 ml
Niisutav mask.
Tänu polüsahhariididele on maskil niisutust pikendav toime, väldib veekaotust. Taastab täielikult hüdrolipiidkihi. Eelised: tänu maskile muutub nahk niisutatuks, naha toonus taastub ja nahk muutub säravamaks.
Kasutamine: kanda mask puhtale nahale õhukese kihina, hoida 7-10 min. Jäägid loputada veega.
Baasaktiivained:
LIPOMOIST COMPLEX: molekulaarne kompleks, mis imendub kergesti nahka. Suurenenud niisutav funktsioon pakub kohest hüdratsiooni, vähendab TEWLi ja parandab epidermise pindmiste rakkude seoseid.
PHAs (glükonolaktoon + piimhappe): multifunktsionaalne aine. Võitleb vabade radikaalide vastu, parandab kaitsebarjääri funktsiooni ja tugevdab naha kudesid.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik nahk.

Hydra_moist_mask