Mesoteraapia

Mesoteraapia on unikaalne nahka värskendav ja noorendav protseduur, mille metoodika töötas välja prantsuse arst Michel Pistor 1952. aastal.

Mesoteraapia on Euroopas laialdaselt kasutatav ning samuti ka mujal maailmas, et parandada mitmeid kahjustusi ja meditsiinilisi seisundeid, milleks on reuma, sporditraumad, infektsioonhaigused, vaskulaarsed haigused, ning on mõeldud vereringe süsteemi elavdamiseks- stimuleerib vereringet, suurendab raku hapniku ainevahetust, parandab toitainete omandamist jne.
Mesoteraapia efektiivsus seisneb selles, et toimeained viiakse lokaalselt dermisesse ning need ei kandu mööda organismi laiali. Mikrotorked tekitavad dermises rakkudevahelise “lühise”, mis omakorda vabastab kasvufaktoreid, mille tulemusena tekib uus kollageen ja elastiin!
Samuti on mesoteraapia protseduurid erakordselt tõhusad esteetiliste näidustuste korral, milleks on tselluliit/apelsiinikoore nahk, rasvumine.

Näo mesoteraapia:
ealised nahamuutused (kortsud, naha pigmentatsiooni muutused jt)
näonaha toonuse vähenemine
topeltlõug
“äravajunud” näokuju
tumedad silmaalused ja “kotikesed” silmade all
kuperoos (laienenud veresooned)
ebaühtlane jume

Mesoteraapia on väga hästi kombineeritav kõikide kosmetoloogiliste-invasiivsete protseduuridega, milleks on ka botuliinumtoksiini (Botox) süstid.

BEAUTYRESIDENCE pakub nii klassikalist süstetorgetega kui aparaadiga süstevaba mesoteraapiat.

Mesoteraapia klassikaliste injektsioonidega – kergete süstitorgetega viiakse aktiivained naha keskmisesse kihti ehk dermasse. Kiire ja hästi talutav protseduur, kus kergete süstitorgetega viiakse aktiivained naha keskmisesse kihti ehk dermasse.
Need Hispaania biotehnoloogialaboris SIMILDIET väljatöötatud aktiivainete valitud kombinatsioonid – n.n. “kokteilid” on täiesti kahjutud ja mitteallergilised. Mesoteraapia ampullid sisaldavad vitamiine, mineraale, aminohappeid, nukleiinhappeid ja koeensüüme. Kokteili koostise valib alati vastava koolituse saanud spetsialist ja selle koostamisel arvestab organismi individuaalseid omadusi. Kuna neid aineid leidub inimkehas ka loomulikul kujul, siis on mesoteraapia kahjutu ega tekita allergiat. Mesoteraapia vitamiinisüstid panevad naha särama, siluvad silmnähtavalt kortse ja trimmivad naha tekstuuri.
Selle meetodi head tulemused tagatakse individuaalse lähenemisega patsiendi probleemile ja just konkreetsele inimesele vajalike preparaatide valikuga.

Mesoteraapia masinaga
Itaalia patendeeritud MAGNIFICA apraat võimaldab süstevaba meetodina kasutada uue ajastu innovatiivse tehnika kombinatsiooni, mis ühendab ultraheli, lümfitrenaaz/endomasaazi, et viia sobivad aktiivained dermisesse.

Püsivamate tulemuste saavutamiseks ja märgatavateks muutusteks soovitatakse protseduuri korrata: 6-8 korda nädalase intervalliga kaks korda aastas või pidevalt üks kord kuus.

bigstock-Beauty-woman-giving-botox-inje-38843740