Kuperroosa naha tooted

logo-natinuel-2

Välised keskkonnatingimused ja sobimatu kosmeetika kasutamine võib sageli põhjustada naha tundlikkust ja vereringe kiirenemisel ka pindmisi kahjustusi näole, mis on seotud niiskustasakaalu muutusega nahas. Need sümptomid on väga levinud peamiselt tundliku naha puhul.
Kõik see avaldub kuivas ja pragunenud nahas, punetuses ja ämblikveenides näol. Kõige enam aga põskedel ja ninal, põhjustades ebamugavust nii esteetilises kui elulises mõttes.
Õigete toimeainete sünergia koostoimel on ravi tulemuslik ja tasakaalustab rakkude toime.


HOMEO GEN, 50 ml
Niisutav – normaliseeriv – kuperoosa vastane kreem tundlikule nahale.

Õrn kreem kuivale, lõhenenud ja tundlikule kuperoossele nahale. Preparaadi koostises on spetsiifiline toimeaine, mis toimib sünergias erinevate naha probleemide aspektidega ning aitab normaliseerida naha funktsioone.
Eelised: kreem muudab naha pehmemaks, niisutatuks, tugevamaks väliskeskkonna kahjulike mõjutuste vastu; naha pindmiste kapillaaride arv väheneb ja nende värv muutub vähemmärgatavamaks. Epidermis pakseneb.
Kasutamine: kanda nahale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained: dipeptiid 1, ceramid 3, melatoniin, reservatrool, niisutav kompleks (Сalmosensine), päikesekaitse.
Soovitus: kuiv, tundlik nahk

homeo_gen

HOMEO ROSE Cream, 15 ml
Põletikuvastane kreem kuperoossele nahale. Lokaalne ravim.
Preparaat on mõeldud kuperoossele näonahale. Preparaat mõjub erinevatele probleemsetele kohtadele ja aitab normaliseerida naha füsioloogilist tasakaalu. Ravim sisaldab palju aktiivseid ühendeid, mis takistavad põletiku teket, vähendatakse mikrosoonte läbilaskvust, samuti tugevdatakse nende toonust ja vähendatakse naha tundlikkust termilisele šokile.
Eelised: võitleb efektiivselt kuperoosaga, normaliseerib mikrotsirkulatsiooni, tõstab kapillaaride toonust, vähendab kroonilist punetust ja tundlikkust termilisele šokile, tugevdab naha kaitsebarjääri.
Kasutamine: kanda nahale kergete massaažiliigutustega.
Baasaktiivained: VPG-FACTOR S15: säilitab mikrokapillaaride terviklikkuse, parandab naharakkude toitmist ja ainevahetust, toidab rakke hapnikuga, eemaldab ainevahetusjäägid ja toksiinid, vähendab tundliku naha tundlikkust, vähendab naha reaktsiooni erinevatele väliskeskkonna kahjulikele mõjuritele , vähendab isegi valutundlikkust ja ebamugavustunnet.
VIT.PP: kasutatakse, et taastada naha kaitsebarjäär.
TRIPEPTIDE-8: tsütokiinide arvu vähendamine, takistades veresoonte laienemist; tursete ja punetuse ennetamine või normaalse naha tundlikkuse taastamine.
Soovitus: normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk.

homeo_rose_cream