Käed ja jalad

Peale näo on käed teine kõige rohkem nähtavam kehaosa, mis reedab meie vanuse ja annab märku, kuidas me enda eest hoolt kanname.
Iluresidents pakub suurepärast hoolitsust kätele ja jalgadele- klassikalist maniküüri/pediküüri ning kaunist ja kauapüsivat geellakkimist, et lubada veidikene luksust ja värviteraapiat ka oma küüntele.
BEAUTYRESIDENCE kasutab oma hooldustes kolme tuntud geellaki brändi:
PROGEL
Ekslusiivsed ja innovatiivsed toonid koos ületamatu kvaliteediga on pakkunud käte ja jalgade hooldustes parimaid tulemusi juba üle 20 aasta.
Kõik brändid pakuvad väga head läiget ja püsivust ning on valmistatud 100% puhtast lahustivabast geelist. Samas ei kahjusta geellakk oma küünt ning muudab nad tugevamaks ja tervemaks.

Luba endale luksuslik hoolitsus ning sinu käed ja jalad on niisutatud, pehmed, hooldatud meie parimate iluspetsialisti,Tatjana kogenud ja usaldusväärsete käte all.

Klassikaline maniküür
Klassikaline kätehooldus, koos niisutava kreemi ja lühimassaažiga. Kaunis lõpptulemus on garanteeritud.

Geellakkimine koos hooldusega
Innovaatiline teenus naturaalsetele küüntele. Püsilakk kuivab hetkega tänu UV lambile ning küünelakk püsib peal 2-4 nädalat (olenevalt oma küüne kasvust), see ei kahjusta küüsi, ei mõrane ega kaota läiget. Ideaalne õhukestele küüntele, kuna lakk sisaldab keratiini, mis kaitseb ning tugevdab küüsi. Tulemuseks on kaunid küüned, millel lakk püsib nädalaid.

Klassikaline pediküür
Klassikaline jalgade hooldus, koos niisutava kreemi ja lühimassaažiga. Kaunis lõpptulemus on garanteeritud.

Geellakkimine koos hooldusega
Hooldus sisaldab klassikalist jalgade heaoluhooldust, püsilaki kandmisega küüntele, jalgade koorimist ja lõpetuseks lõõgastavat massaaži.

Mõnusaid lõõgastushetki soovides ja kohtumiseni Beautyresidentsis!

manicure-and-pedicure-diy