Käed ja jalad

Peale näo on käed teine kõige rohkem nähtavam kehaosa, mis reedab meie vanuse ja annab märku, kuidas me enda eest hoolt kanname.
Iluresidents pakub suurepärast hoolitsust kätele ja jalgadele- klassikalist maniküüri/pediküüri ning kaunist ja kauapüsivat geellakkimist, et lubada veidikene luksust ja värviteraapiat ka oma küüntele.
BEAUTYRESIDENCE kasutab oma hooldustes kolme tuntud geellaki brändi:
ALESSANDRO
PROGEL

ACRYLIC GEL
Ekslusiivsed ja innovatiivsed toonid koos ületamatu kvaliteediga on pakkunud käte ja jalgade hooldustes parimaid tulemusi juba üle 20 aasta.
Kõik brändid pakuvad väga head läiget ja püsivust ning on valmistatud 100% puhtast lahustivabast geelist. Samas ei kahjusta geellakk oma küünt ning muudab nad tugevamaks ja tervemaks.
Lisaks tavageelile pakume ka akrüülgeeli, mis pakub luksust ja annab parima tulemuse neile, kelle küünte ülisisaldus ei luba tavalisel geelil anda püsivat tulemust!
Acrylic Gel (läbipaistev akrüülgeel) – see on üks põnevamaid geelitooteid, mida kasutatakse koos akrüülipulbriga. Geel on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et anda geelküüntele akrüülküünte tugevus ja vastupidavus, ilma ebameeldiva lõhnata ning säilitades seejuures geelile omase elastsuse.
Eelised kliendile:

  • Geeli ja akrüülipulbri kooslus loob vastupidavad kuid samas elastsed küüned.
  • Küüned jäävad kaunilt õhukesed ja loomulikud.
  • Geel ei tekita kivistumisel kuumatunnet.
    Luba endale luksuslik hoolitsus ning sinu käed ja jalad on niisutatud, pehmed, hooldatud meie parimate iluspetsialistide- Jaanika ja Tatjana kogenud ja usaldusväärsete käte all.

Klassikaline maniküür
Klassikaline kätehooldus, koos niisutava kreemi ja lühimassaažiga. Kaunis lõpptulemus on garanteeritud.
15 eur
Geellakkimine koos hooldusega
Innovaatiline teenus naturaalsetele küüntele. Püsilakk kuivab hetkega tänu UV lambile ning küünelakk püsib peal 2-4 nädalat (olenevalt oma küüne kasvust), see ei kahjusta küüsi, ei mõrane ega kaota läiget. Ideaalne õhukestele küüntele, kuna lakk sisaldab keratiini, mis kaitseb ning tugevdab küüsi. Tulemuseks on kaunid küüned, millel lakk püsib nädalaid.
20 eur
Akrüülgeel koos hooldusega
Küüntele kantakse õhuke kiht akrüülgeeli ja enne UV-lambi alla panemist kaetakse pipeti abil õhukese akrüülipulbri kihiga. Hoitakse 36 W UV-lambi all umbes 1-2 min. Olenevalt küüne pikkusest korratakse protseduuri paigalduse puhul 3-4 korda, hooldustel olenevalt väljakasvust 1-3 korda. Viimane kiht kaetaske ainult geeliga. Hooldus lõpetatakse kreemi kandmisel kätele ja väikese massaasiga.
25 eur
Klassikaline pediküür
Klassikaline jalgade hooldus, koos niisutava kreemi ja lühimassaažiga. Kaunis lõpptulemus on garanteeritud.
25 eur
Geellakkimine koos hooldusega
Hooldus sisaldab klassikalist jalgade heaoluhooldust, püsilaki kandmisega küüntele, jalgade koorimist ja lõpetuseks lõõgastavat massaaži.
30 eur

Mõnusaid lõõgastushetki soovides ja kohtumiseni Beautyresidentsis!

manicure-and-pedicure-diy