EXIMIA HR77 PLATINUM

UUE PÕLVKONNA INTELLIGENTNE LAHENDUS!

KEHA MILLEST OLED UNISTANUD!
Klientide üha suurenev nõudlus noorusliku naha välimuse ja parema kehakuju järele on viinud viimased kõrgtehnoloogia arengud DAVINCI konseptsiooni järgivate tehnikateni, mille eeskujuks on Itaalia uusim keha- ja näohooldusmasin EXIMIA HR77 Platinum
Ainsana maailmas pakume unikaalset kombinatsiooni kahest patenteeritud tehnoloogiast, mis on võitnud maailma tormijooksuga ja on osutunud ainsaks lahenduseks võitluses tselluliidiga:
Endolift ja Laserporation.

EXIMIA eksklusiivsel tehnoloogial puudub konkurents.

DaVinci Body Kontseptsioon aitab ümber kujundada keha ning tegeleb tõhusalt selliste probleemidega nagu:

*tselluliit
*veeni-lümfisüsteemi staas
*lokaalne rasvkude
*naha elastsuse vähenemine
*venitusarmid
*vananev nahk ja kortsud

Kasutades EXIMIA teaduslikku uue põlvkonna meetodit, mis on ravinud tuhandeid inimesi üle maailma, pakume personaalset ravi, et aidata teil luua keha millest olete unistanud!

Täiuslik vorm patendeeritud Itaalia kõrgtehnoloogiaga garanteerib kiire ja ohutu tulemuse juba pärast esimest hooldust!

On teada, et üheks tõhusamaks keha modelleerimise viisiks on bipolaarse raadiosagedusliku (RF) ja optilise energiate kudede manipulatsiooni kombinatsioon.
Selline rasvkoe vähendamise ja naha elastsuse taastamise tehnika kasutamise efektiivsus ja ohutus on garanteeritud oma ala spetsialistide poolt.

Suure võimsusega raadiosagedusliku energia kohaldamine koos infrapunaga (IR), mehaanilise massaaži ja vaakumiga näib olevat tõhusaim rasva vähendamise meetod – seda nii kõhult, säärtelt, tuharatelt kui ka reie piirkonnast.

Uuringud on näidanud, et käesolev toimemehhanism vähendab nahaaluses rasvkoes mahtu ja intensiivistab naha maatriksi tihedust ja seda juba pärast esimest ravihooldust!

Oma usaldusväärsetele ja lojaalsetele koostööpartneritele pakume professionaalset väljaõpet ning turustamist nii Eestis kui mujal Euroopas.
Meie esindussalong asub Kadriorus aadressil:

J.Poska 45/Koidula 17
Kontakt: 566 74149; 644 4003
Müügiosakond: c.tullkvist@beautyresidence.com
eximiahr77_platinum