Eximia näohooldus

MAGNIFICA-TÄIUSLIKU ILU SALADUS!

j

 
Mittekirurgiline näoplastika-
Me kõik teame, et tervise võti on füüsiline aktiivsus. Spordiga tegelemine aitab omada trimmis keha, pingul nahka ja näha kaunis välja.
Aga kuidas on lood näoga, kuidas teha “trenni” näole? Näolihaste omapära on selles, et neid on raske treenida, aastatega lihaskond lõtvub ning nägu näeb välja väsinud ja “longus”, piirjooned muutuvad ähmaseks ja nägu kaotab oma värskuse

HOLLYWOODI NÄOHOOLDUS!
Magnifica (teemantlihvimine, ultraheli, lümfitrenaaz/endomasaaz ja radiolift)
Itaalias patendeeritud ja maailmas laineid löömas mittekirurgiline innovatiivne tehnoloogia kätkeb endas uusi võimalusi esteetilise meditsiini ja kosmetoloogia vallas.
Selle aparaadi abil saab teha ühe seansi ajal:

  • näo lümfimassaaž, mille käigus eemaldatakse üleliigne vesi
  • tõhusa noorendava-hapnikuga rikastava näohoolduse
  • täiesti ainulaadse happekoorimise
  • injektsioonivaba “mesoteraapia”
  • teemantlihvimise (naha koorimise)
  • näolifting ilma kirurgilise sekkumiseta

Tulemust on näha kohe pärast esimest protseduuri: nahk on puhas, sile, niisutatud, särav ja prink, ilusama jumega. See näoprotseduur annab unikaalse võimaluse töödelda kõiki näolihaseid ning selle kaudu toniseerida neid, siluda kortse ja kurde, taastada elastsust, joonistada taas välja näoovaali, vähendada poore ja värskendada jumet.
Magnifica protseduuri kasutatakse nii ühekordse kiirprotseduurina kui ka kuurina. Kõige tavalisem skeem on 5–10 seanssi. Taastusperiood puudub täielikult. Protseduur on mõnus ja valutu.

NÄGU
lümfi drenaaž, vaakummassaaž, elektroporatsioon seerumiga, RF-lifting
42 eur

NÄGU JA LÕUG
lümfi drenaaz, vaakummassaaz, lazer topeltlõuale, RF-lifting
55 eur

LÕUG
lümfi drenaaz, lazer, RF-liftig
35 eur

Hoolduse lühikirjeldus:
Faas 1
Teemandi puhtus
Mikrodermabrasioon on naha ülemiste kihtide puhastamine deemant-otsikute abil, mis põhineb efektiivsest koorimisest, eemaldades naha pealmiselt sarvkihilt surnud rakud ja mustuse ning aitab regenereeruda nahal loomulikul teel.

Faas 2
Tehniline
Ultraporatsioon on süntees mittefokuseeritud ultraheli ja multipolaarse bioporatsiooni vahel. Võimas ja efektiivne ultraheli tegevus muudab ajutiselt raku membraani ning samaaegselt multipolaarne bioporatsioon “pritsib sügavale” nahakihti spetsiifilisi aktiivseid ained, mis lõhustavad liigsed rasvarakud ja väljutavad need organismist.

Faas 3
Ilu sagedus ja rütm
Endolift, neljafaasiline kõrgesageduslik endomassaaz: eemaldab üleliigse vee, pinguldab nahka ja varustab hapnikuga rakke, kiirendades nende paljunemist ja uute rakkude teket. Tulemuseks on elastsem ja säravam nahk.

Faas 4
Võimas energia, mis regenereerib
Raadiolift on suurepärane mittekirurgiline protseduur, mis vähendab kortse ja arme kudede tugevdamise teel. Kontrollitud ja fokuseeritud soojus stimuleerib kollageeni sünteesi elektromagnetiliste lainete abil, mis juba peale esimest protseduuri muudab naha nooruslikumaks ja annab tulemusliku “lifting” efekti.

Usalda meid ja saavuta täiuslik ilu juba täna!