Silmad

Untitled

Silma ümber olev nahk on ülejäänud näonahast rohkem kui poole õhem. Silmaümbrusnahk kuivab kergesti, seal on muu näoga võrreldes vähem rasu- ja higinäärmeid. Niiskus haihtub silmade ümbert kergemini ja nahk reageerib erinevatele kahjustustele nagu väsimusele, stressile, saastunud õhule ja liigsele päikesele. Näo ja silmade pidev liikumine väsitab niigi tundlikku nahka. Täpset silma nõudev põhitöö, valed prillid, sobimatud meigitooted ja nende hoolimatu eemaldamine on samuti silmaümbruse nahka väsitavad tegurid. Naha kuivus ja ketendamine muudab vastuvõtlikuks silmapõletikele.

RAVI
Natinuel Botolift on kõrgetasemeline professionaalne biotseutiline ravi, mis on pühendatud kogu silmade ümbrusele. Preparaadi spetsiifilised tooted, mida kasutatakse erinevates ravietappides, on viimase põlvkonna parimad aktiivained. Botolift on mitteinvasiivne komplikatsioonideta ravi, mis annab silmade ümber noorusliku, elastse, hüdreeritud ja ühtlase nahatooni.
Botolift kõrvaldab peened jooned, mis vähendab järk-järgult ka sügavamad kortsud. Ta toimib lihaskontraktsioonides, vähendades sellega miimilisi kortse ja lõtvunud nahka.
Botolift eemaldab tõhusalt tumedad ringid ja tursed silmade alt.