Niisutajad

logo-natinuel-2Normaalse naha toimimine sõltub optimaalse veetaseme säilitamises sarvkihis (SC) Sarvikihis sisalduv vesi annab proteiinide kaudu rakkudele elastsust. Õige hüdratsiooni tase väldib kuiva nahka ja taaselustab selle.
Niisutav hoolitsus
Natinuel intensiivse niisutava ravi eesmärk on säilitada või taastada niiskuse terviklikkus nahas. See on oluline noorusliku ja terve naha saavutamiseks, olles vastupidav välise agressiooni eest. Puutumata epiteelbarjäär kaitseb naha allergeene, vältides ärritusi, mida tekitavad antigeenide reaktsioonid sügaval naha kihis.
Natinuel prof.tooted tasakaalustavad hüdrofiilseid ja lipofiilseid komponente, mis loovadki naha pinnal niisutuse. Samuti normaliseerivad hooldused veesisalduse sügaval epidermises.

Hydra Intensity Serum
Professionaalne kõrgete dermatoloogiliste aktiivainetega kiiresti imenduv seerum, mis sisaldab spetsiaalseid peptiite, millel on tugev niisutav ja paksendav toime. Mõeldud eriti niikust vajavale kuivale ja tundlikule nahale.
Eelised
Taastab hüdrolipiidkihi ja naha barjääri ning stimuleerib sügavat niisutust naha epidermises. Normaliseerib naha vananemismärke.
Kuidas kasutada-järgida protokolli
Aktiivained
hydraprotectol SM: kohene pindmine ja sügav niisutus. Tugevdab naha barjääri NSLE: nahasõbralik komponentide kompleks. Aitab taastada lipiidkoe ja muudab naha vastupidavamaks välistele mõjudele.
TRIPEPTIID: edendab hüaluroonhappe tootmist
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hydra Intensity Mask
Pehme professionaalne tugevalt niisutava ja lifting efekti toimega mask. Parandab naha hüdratatsiooni ning reguleerib ja tugevdab naha barjääri.
Eelised
nahk muutub paksemaks, niisutatud ja siidiseks. Annab kohese mugava ja energiat andva tunde. Soodustab teiste toimeainete imendumist.
Kuidas kasutada– järgida protokolli
Aktiivained
hydraprotectol SM:kohene pindmine ja sügav niisutus; tugevdab naha barjääri lipomoist (taimne peptiit): molekulaarne film, mis imendub kergesti dermisesse. Kõrge niisutav konsentratsioon annab kohese hüdratsiooni ja parandab pealmiste rakkude epidermist. squalano: üks peamisi lipiidide komponente. Pärsib oksüdatsiooni protsesse, kaitstes nahka UV kahjustuste eest.
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik
Untitled