Mesoniidid

Mesoniidid on ohutu ja mugav alternatiiv plastilisele näokirurgiale.

Et võidelda kudede prinkuse kadumise ning lõtvumisega, on esteetilises kosmetoloogias juba 20 aastat kasutatud toestamise meetodit, mis muudab näonaha eriliselt pinguldatuks ning likvideerib näo gravitatsioonilise ptoosi.
Selleks kasutatakse imenduvaid, kuid piisavalt jäikasid ja vastupidavaid niite. Tänu biolagunevatele niitidele saab näonahka pinguldada nii, et tulemus säilib pika aja jooksul. Selle metoodika abil on üheainsa protseduuri käigus võimalik näo noorendamine 4‒5 aasta võrra! Mitme niidi paigaldamine ühte piirkonda annab vedruefekti, mis on tingitud niitide suurest elastsusest. Protseduuriga tekitatakse mahuline pehme-jäik karkass, mis sulandub kudedesse, põhjustamata mingit ebamugavustunnet.
Paigaldatud niidid lagunevad kudedes süsihappegaasiks ja veeks, 60-80 päeva möödudes on säilinud 50% nende algsetest tugevusnäitajatest. 180-240 päeva möödumisel imenduvad mesoniidid täielikult.
Koerakud reageerivad sisseviidud niitidele pehmelt, nende paigaldamine stimuleerib uue kollageeni moodustumist, järgmisel etapil (18-24 kuud) täidab kollageen jätkuvalt toestusfunktsiooni. Pärast seda võib protseduuri korrata.

Mesoniite võib kasutada juba esmaste vananemismärkide ilmnemisel ning kombineerida ka ilusüstidega.
Mesoniitidel on lüpolüütiline toime, tselluliidivastane toime, pinguldav efekt, probleemsete piirkondade aluskarkassi moodustumine.

APARAATSED PROTSEDUURID JA MESONIITE
2-4 nädala möödudes pärast mesoniitide paigaldamist tohib kasutada ka teisi aparaatseid meetodeid lasernoorendamine,mesoteraapial, radiolift.

MILLAL SOOVITATAKSE KASUTADA MESONIITISID
näonaha kortsud ja voldid
suu-nina volt
vertikaalsed ja horisontaalsed laubakortsud
suuümbruse ja huulekortsud
lõua ja näo alumise osa vajumine
väljakujunenud nina-pisaravagu
kõrvaümbruse voldid
kulmude välisnurga ptoos
kaela-, lõua- ja dekolteepiirkonna kortsud

MILLAL SOOVITATAKSE KASUTADA 3D-MESONIIDID (TREDLIFTINGU) PROTSEDUURI?
Mesoniite soovitatakse paigaldada alates 25. eluaastast eelkõige vanuseliste muutuste profülaktikaks. Kui juba esinevad näo väljendunud ptoos, üleliigne nahk, sügavad kortsud ja voldid, on see protseduur väheefektiivne. Tredliftingu võimalusi ei tasu ülehinnata, sest sellel protseduuril on oma näidustused ning kindel „nišš“ teiste kosmeetilise korrektsiooni meetodite seas.

MILLISEID ERINEVAID MESONIITE ON OLEMAS?
On olemas mitu erinevat liiki mesoniite pikkusega 25 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm ja 90 mm. Niidi pikkuse valik sõltub paigaldamise piirkonnast, naha paksusest ja sellest, kui suured on vanuselised muutused. Niidi hind ei sõltu tema pikkusest.
Mitu niiti läheb vaja?
Selleks, et korrigeerida näoovaali ja saavutada pinguldusefekti,
kasutatakse põskede toestamise puhul keskmiselt 20-25 niiti ühel põsel,
kulmude piirkonnas kuni 10 niiti. Kaela puhul võib niitide kogus
märkimisväärselt erineda. Niitide täpse arvu määrab arst konsultatsiooni
käigus.

VASTUNÄIDUSTUSED MESONIITIDE KASUTAMISEKS
Nakkushaigused, sealhulgas gripp, SARS jne.
Naha põletikulised protsessid niitide paigaldamise piirkonnas
Onkoloogilised protsessid
Erilised verehaigused.

NIITIDE ARV VASTAVALT PIIRKONNALE:
Lifting 50-100
Murekortsud 14
Kortsud silmde piirkonnas 14
Kulmudevahelised kortsud 5-10
Nina-suunurkadevahelised vaod 20

1