Mandlihooldus

logo-natinuel-2
Mandlihooldus on unikaalne ravi- väga õrn, kuid väga tõhus ning on mõeldud kõikidele nahatüüpidele. Seda võib teha enne või pärast kokkupuudet päikese või solaariumiga. Hooldus sobib eriti hästi aknele kalduvale nahale, ka selle aktiivses faasis ning ebaühtlase hüperpigmentatsiooniga nahale. Mandli ravi aitab parandada ja normaliseerida nahaärritust, et tugevdada naha barjääri ja tasakaalustada epidermise rakkude tootmist.
Mandlihooldust saab teha aastaringselt, isegi suvel, ilma riskita, kartmata naha tundlikkust päikesevalguse ja soovimatu hüperpigmentatsiooni suhtes. Mandlihooldus aitab ära hoida naha foto vananemist, kuna muudab naha vastupidavamaks ja vähem tundlikuks UV kiirgusele. Mandli ravi on ideaalne terve ja noorusliku naha säilitamiseks, muutes naha pehmeks ja siledaks.

Mandelic Peel 40
Professionaalne toode, mis sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti kuivale ja tundlikule nahale. Toodet võib kasutada kasutada ka aknesele, ärritunud ja pigmendilaikudega probleemsele nahale. Parandab ja taastab koheselt naha tugevuse ja sära. Toode omab tugevat antioksüdantset ja taastavat toimet.
Eelised
Sobib kasutamiseks enne ja pärast päevitamist solaariumis või päikese käes. Parandab jumet, kaitseb päikesepõletuse eest ja suurendab bioloogilist aktiivsust rakkudes.
Kuidas kasutada-järgida protokolli
Aktiivained
mandlihape, glükonolaktoon, piimhape, õunahape, fütiinhape, resveratrool
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top Gel
Professionalne geel, mis stimuleerib melaniini reguleerimist pigmentatsioonis. Kuiv ja ärritunud nahk väljendub rohkem või vähem sügelusemisega ning on väga levinud nahaprobleem. Samuti mõjutab ta otseselt või kaudselt ka nahavärvi, muutes selle ebaühtlaseks ja pulstunuks. Kattegeelil on tugev põletikuvastane toime, tugevdades naha kaitsesüsteemi ja raku struktuuri, eriti DNA kahjustuste ja UV-kiirgusest tingitud vabade radikaalide eest.
Eelised
TOP GEL on antioksüdant, mis kaitseb rakkude struktuuri, kapillaare ja naha immunsüsteemi kahjulike väliste mõjude eest.
Kuidas kasutada- järgida protokolli
Aktiivained
glütserool, tetrapeptiit 2, propüleenglükool, atsetiilterasiin (looduslik aminohape, mis kaistev UV- kiirguse vastu ja toimib melaniini süteesis)
Nahtüüp: normaalne, kuiv, tundlik
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uny-Form Gel
Professionaalne geel, mis sobib ebaühtlase pigmentatsiooniga nahale. Konkreetsete ainete koostise antioksüdantsed omadused võtavad osa melanogeneesiprotsessis. Nende biokeemiline koostoime hõlbustab ühtlase nahavärvi teket ja takistab uute pigmendilaikude teket ohustatud naha piirkondades.
Eelised
Geel takistab ja kaitseb nahka punetuse eest, rakkude kahjustuste eest, mida tekitavad vabad radikaalid ja UVA ja UVB kiired.
Kuidas kasutada- järgida protokolli
Aktiivained
Dithiaoctanediol, glükoonhape, sutilain, glütsüretiinhape, lipohape, polüfenoolid
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Future kreem
Professionaalne laia spektriga biokeemilise kaitsega kreem on mõeldud ennetamiseks ja võitlemiseks naha vananemise vastu. Koostises sisalduv TIM2 tugevdab nahka ja kaitseb UV-kiirte ning vabade radikaalide kahjustuste eest. Lipoehape ja boswelli hape muudavad naha elastsemaks ja omavad taastavat ning niisutavat toimet. Future kreem normaliseerib ja rahustab nahka ning stimuleerib epidermaalset kasvufaktorit.
Eelised
taastab ja kaitseb nahka, stimuleerib naha vananemise regeneratsiooni.
Kuidas kasutada- kanda nahale masseerivate liigutustega, kuni toode on täielikult imendunud
Aktiivained
Pepha Timp (Timp2- metalliproteiini koe inhibiitor), boswelli hape, vitamiin E, polüfenoolid, lipohape, bisabolol, kummeli ekstrakt, boswelli ekstrakt
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik
Untitled