Kuperoosa, roosatsea

logo-natinuel-2Kuperoosa on termin, mida kasutatakse intensiivse ja kroonilise punetuse tekkimisel põskedel ning veenide ilmnemisel ninal. Kuigi see on vaid kosmeetiline probleem, ei tohi seda alahinnata, sest teatud juhtudel võib kuperroosast areneda dermatiit tuntud kui rosaatsea termini all. Väga tundlik ja punetav nahk on sellele probleemile väga aldis. Kuperoosa vöib ilmneda pärast sisemisi või välised mõjureid, mis aeg-ajalt vöib küll rahuneda, kuid ilma ravita muutub krooniliseks ja stabiilseks probleemiks.
NATINUEL TOODETE uuenduslik ravi on mõeldud tõhusaks võitluseks veresoonte ja neurogeennsete põletike vastu. KODUTOOTED omavad uuenduslikke toimeaineid ja on teaduslikult tõestatud töhusaks raviks, et pakkuda erinevatel tasanditel biokeemilisi protsesse, mis rahustavad põletikulist ja ülitundlikku nahka.

Home Rose Mask
Professionaalne preparaat on mõeldud roosatseale kalduvale tundlikule ja põletikulisele nahale. Preparaat mõjutab aktiivselt ka erinevaid biokeemilisi mehhanisme, mis seda nahaprobleemi põhjustavad. Maski peetakse kahevalentseks: st – pärast peale kandmist võib selle nahalt eemaldada või masseerivate liigutustega õrnalt imenduda nahka.
Eelised
Kreemi eriline struktuur ja komponendid on hoolikalt valitud, pakkudes kohest leevendust tugevalt punetavale, põletikulisele nahale.
Kuidas kasutada– kanda õrnalt masseerides nahale ja vastavalt protokollile kas eemaldada või lasta imenduda.
Aktiivained
Burro Di Karite: seebistamatud komponendid (12-18%), mis on naha tooni parandajad ja säilitavad naha elastsuse
Chrys 2B:omab põletikuvastast funktsiooni
Vedacalmine: boswelli hape, mis säilitab niiskuse ja aitab säilitada hüdrolipiidikihi Chrystal Skin 1000:vedelkristall, mille aktiivne funktsioon on säilitada naha täielikku kaitset
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Home Rose Serum
Professionaalne preparaat tundliku, põletikulise ja roosatseale kalduva naha raviks. Aktiivainetega rikastatud seerum normaliseerib naha vereringluse, tugevdab kapillaaride seinu, vähendab naha tundlikkust ja tugevdab naha barjääri
Eelised
Seerumi formula töötab naha erinevate probleemidega ja normaliseerib naha homöstaasi.
Kuidas kasutada- masseerida nahale kuni imendumiseni
Aktiivained
VPG-Factor S15: ekslusiivne kasvufaktor, mis on Natinueli eritoode ja loodud veresoonkonna funktsiooni täielikuks taastamiseks. Taastab mikrokapillaaride terviklikkuse, varustab rakke hapnikuga, suurendab tundliku naha vastupanuvõimet ning vähendab tundlikkust. Tugev põletikuvastane funktsioon Regu-Complex: vähendab naha punetust ning ärritust, suurendab naha elastsust ning vähendab laienenud veresooni ning punetust.
Crystal Skin 1000: vedelkristall, mille aktiivne funtsioon on naha barjääri terviklik taastamine
Nahatüüp:normaalne, kuiv, rasune
Untitled