Hüperpigmentatsioon

logo-natinuel-2Hüperpigmentatsiooni (tumedad laigud) nähud on väga levinud ja neil on suur sotsiaalne mõju. Nad on tingitud melaniini kvantitatiivsest või kvalitatiivsest ebanormaalsust. Hüperpigmentatsioon on väga heterogeense kliinilise seisukohaga ning on mõjutatud mitmetes teguritest: keskkonna mõjud, UV-kiired, kosmeetika, parfüümid, rasestumisvastased vahendid, hormoonid erinevad patoloogilised ja psühhosomaatilised tegurid.
RAVI
Natinuelil uus professionaalne ravi kasutab vaid parimat tänapäeva biotehnoloogiat, mis on võimeline samaaegselt sekkuma erinevate biokeemiliste mehhanismide melanogeneesi kui ka samal ajal kiirendama raku tootmist. See täiustatud formula annab hoolduste kordudes parimad tulemused, sõltuvalt hüperpigmentatsiooni tüübist. Juba pärast esimesi hooldusi on tumedad laigud vähem märgatavad ning järkjärguline paranemine toob kaasa ühtlae nahavärvi.

Age Spot Peeling
Professionaalne uus koorija, mis on võimeline tegutsema üheaegselt nii melanogeeni kui rakkude toomisega. Toode tagab tulemusliku naha paranemise ja tagab maksimaalse efekti.
Eelised
Eemaldab hüperpigmentatsiooni rakud, omad valgendavat toimet, parandab pealmise epidermise nahakihi elastsust ja kvaliteeti. Juba pärast esimest hooldust on tumedad pigmendilaigud vähem nähtavad, nahatoon muutub ühtlasemaks ja siledamaks.
Kuidas kasutada– järgida protokolli
Aktiivained
püroviinamarjahape, tsüklodekstriin, fütiinhape, arbutin, glütserool, retinaal, ksantaankumm, salitsüülhape
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Age Spot Control
Kõrge kontsentratsiooniga professionaalne toode, mille kuus toimeainet on spetsiaalselt formuleeritud naha hüperpigmentatsiooni raviks- ka suurte pigmendilaikude tõhusaks kõrvaldamiseks.
Eelised
stimuleerib uute rakkude teket ning pärsib melaniini tootmist, mille tagajärjel ühtlustub naha üldine toon.
Kuidas kasutada- kanna toode pigmendilaikudele
Aktiivained
kojihape,titaandioksiid, glütserool, arbutiin, tsüklodekstriin, ksantaankumm, leesika ekstrakt, glükoonhape
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uny-Form Gel
Professionaalne toode, mis koosneb spetsiifilistest aktiivainetest, mis aitavad võidelda pigmentatsiooniga ja pärsivad melaniini tootmist.Vahendit saab kasutada juhul,kui pigmentatsioon on ebaühtlane.
Eelised
takistab põletikuprotsesse ja soodustab rakkude uuenemist. UNY-geeli kasutades väheneb pigmendilaikude teke. Pärsib melaniini tootmist.
Kuidas kasutada– järgida protokolli
Aktiivained
lipohape, C-vitamiin, glütserool, priimula õli, oliivõli, saialille ekstrakt, propüleenglükool, lagritsa ekstrakt, kurgi ekstrakt, glükoonhape, aloe vera geel
Nahatüüp: normaalne,kuiv, tundlik, rasune
Untitled