Akne

logo-natinuel-2

Üldmõiste akne sisaldab nahahaigust, mida iseloomustab põletik karvanääpsus ja funktsionaalne muutus rasunäärmetes, mis suurendab selle bioloogilist aktiivsust. Lähtepunktiks on mikro-komedoon, mis on tekkinud keratinisatsiooni defektist karvanääpsus, mis põhjustab ummistusi karvanääpsu kanalis. Seega moodustab väikene tsüst, mis sisaldab rasu ja keratiini.
See loob surnud rakkude akumulatsiooni ja erinevate bakterite proliferatsioonse anaeroobse keskkonna. Sellisest algsest akne lesioonist võib areneda rohkem või vähem tõsine nahahaigus, mille välimust iseloomustavad: mädavillid, paapulid ja tsüstid.

 

Akne ravi
professionaalne ravi võimaldab võidelda aknega, sekkudes mitmetesse füsioloogilistesse düsfunktsioonidesse, mis ongi käesoleva nahahaiguse põhjuseks

Akne Peeling
Professionaalne toode, mis suudab võidelda võimsa mitmekihilise aknega selle erinevates vormides.
Eelised
antibakteriaalse toimega agent, mis reguleerib rasunäärmete tootmist; on infektsioonivastase ja puhastava toimega. Preparaat taastab lipiidide tasakaalu akneprobleemses nahas. Eemaldab efektiivselt erinevad aknet tekitavad põhjused. Lühikese aja jooksul muutub nahk tervemaks ja tasakaalukamaks, parandades naha üldist välimust.
Kuidas kasutada– järgida protokolli
Aktiivained
glükoolhape, mandlehape,püroviinamarjahape, tsüklodekstriin, aselahape, glütserool, propüleenglükool, salitsüülhapet, retinaal (vitamiini vorm)
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akne Stop
Dermatoloogiliselt aktiivne toode, mis on mõeldud rasusele ja aknele kalduvale nahale. Antibakteriaalse toimega professionaalne toode pärsib ja reguleerib rasunäärmete tootmist ning omab infektsioonivastast ja puhastavat toimet.
Eelised
preparaat taastab rasva tasakaalu akne probleemses nahas ning eemaldab tõhusalt akne erinevad põhjused. Lühikese aja jooksul muutub nahk tervemaks ja tasakaalustatuks, parandada ka naha üldist välimust.
Kuidas kasutada– kanda aknesele nahale, hoia imendumiseni
Aktiivained
glütserool, tsüklodekstriin, salitsüülhape, propüleenglükool, retinaal (vitamiini vorm), nordigidrogvayaretovaya hape,oleanoolhape
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akne Mask
Professionalne mask on mõeldud kasutamiseks pärast koorimist rasusele ja aknele kalduvale nahale. Toote formula lisab hooldusele hea efekti ning tagab naha töö normaliseerimise.
Eelised
Tasakaalustab rasust ja aknele kalduvat nahka, eemaldades tõhusalt probleemid, mis neid probleeme tekitavad. Lühikese aja jooksul muutub nahk tervemaks ja tasakaalustatuks. Toote antibakteriaalne toime pärsib ja reguleerib rasu tootmist, annab nahale meeldiva puhta ja mugava tunde.
Kuidas kasutada– kanna nahale pärast koorimist, hoia nahal vastavalt protokollile, seejärel loputa hoolikalt veega.
Aktiivained
kaltsiumkarbonaat, kaoliin, glütserool, propüleenglükool, bisabolool, kääbuspalmipuu ekstrakt, India seesamiõli, saialille ekstrakt, kummeli ekstrakt
Nahatüüp: normaalne, kuiv, rasune
Untitled