Interaktiivne hooldus II

logo-natinuel-2
SECTORIAL ZONE-foto vananemine
Ravi naha bioloogilise vananemise korral.
Interaktiivne ravi võib kombineerida SPECIALIST toodetega, millel on kõrge kontsentratsiooniga toimeained- suunatud konkreetseks ja intensiivseks biokeemiliseks toimeks väikestel aladel nagu nägu, kael ja dekoltee.
Näidustused: nahatooni ja elastsuse vähenemine; peened jooned ja erinevate kortsud; generaliseerunud hüpotoonia näol, kaelal ja dekolteel, rakkude tootmise aeglustumine epidermises, metaboolsete mehhanismide häire nahas, tugev fotovananemine, nahavärvi või naha hüperpigmentatsiooni muutused.

 

Interactive Plus
Professionaalne kõrge dermatoloogilise aktiivsusega, mitmesuunaline preparaat näole, kaelale ja dekolteele, mis tagab parimad tulemused foto-ja biloogilise vananemise puhul. Aitab aktiveerida energia bioloogilisi mehhanisme, kaitstes ja tugevdades epidermist. Factor P 63 koostisaine kasutamine omab naha noorendamisel olulist tähtsust, kuna see on täiesti uus meetod vananemisvastases ravis.
Eelised
G-faktor P 63 – aktiviseerib naha bioloogilisi mehhanisme, suurendab kollageeni sünteesi; aktiveerib fibroblaste ja suurendab valgu sünteesi P63 antioksüdant- aeglustab maatriksmetalloproteinaaside tootmist; takistab glükatsiooni tekkimist kollageenis; depigmentatsiooni omadustega; mõjutab nii kataboolseid kui anaboolseid protsesse; takistab naha vananemist
Kuidas kasutada– järgida protokolli
Aktiivained
liposoomide tripeptiit; polühüdrohape-antioksüdant; AHA- aktivaator, mis reguleerib energia ainevahetust raku tasandil; õunhape; retinal
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bio Rejuven
Professionaalne dermatoloogiliselt aktiivne toode kaelale ja dekolteele, mis suurendab raku energiat ning toimib erinevate naha struktuursete muutustega, mis põhjustavad naha vananemist.
Eelised
preparaat parandab naha tooni ja elastsust, soodustab erinevate valkude ümberkorraldust EDJ-s (dermal-epidermal Junicion); parandab kollageenikiudude tööd ja aitab järk-järguliselt kaotada kortse.
Kuidas kasutada– järgida protokolli
Aktiivained
tetrapeptiit, dipeptiitide kompleks, teprenon, Phosphatidylinositol
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled