Interaktiivne hooldus I

logo-natinuel-2
DERMA PHASE-biloogiline vananemine
DERMA PHASE ja SECTORIAL ZONE on uuenduslikud kõrge bio-keemilise aktiivsusega ravihooldused. Neid saab kasutada paljude esteetiliste ja funktsionaalsete nahaprobleemide korral, mis on tingitud krono- ja foto- vananemisega. Need väga uuenduslikud tooted on formuleeritud teaduslikel alustel, mis lubab ravi teha aastaringselt ning kõikidele nahatüüpidele.
Interaktiivsed hooldused kasutavad kaasaegset biotehnoloogiat ja aineid, millel on teaduslikult tõestatud bioaktiivsus. Need võimaldavad saavutada tugevat ja sügavat stimulatsiooni, epidermise, dermise ja hypodermise taastamist ja uue struktuuri loomist.

 

Näidustused: nahatooni ja elastsuse vähenemine; peened jooned ja erinevate kortsud; generaliseerunud hüpotoonia näol, kaelal ja dekolteel, rakkude tootmise aeglustumine epidermises, metaboolsete mehhanismide häire nahas, tugev fotovananemine, nahavärvi või naha hüperpigmentatsiooni muutused.

Bio Action 2
Professionaalne toode, mida kasutatakse naha hoolduse ettevalmistamiseks.Toode on väga kõrge dermatoloogilise aktiivsusega, ei ärrita nahka ja ei tekita punetust; sobib kõikidele nahatüüpidele.
Eelised
Stimuleerib bioloogilisi protsesse, energia taastamist dermises ja epidermises.
Kuidas kasutada– segada ettevalmistava tootega Bio Action1 ning järgida protokolli
Aktiivained
Tsütokroom c – ensüüm, mis osaleb kudede hingamis protsessis (raku hingamise katalüsaator). Võtmeensüüm, mida leidub igas elavas rakus ja mis vastutab hapniku liikumise eest.
C-vitamiin – on seotud kõikide nahas toimuvate protsessidega: kaitseb kahjulike keskkonnamõjude eest; parandab haavu; kollageeni süntees; takistab enneagset vananemist; parandab kollageeni kiudude elastsust. Tugev antioksüdant, mis seob vabad radikaalid ja kaitseb nahka päikesekahjustuste eest.
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bio Action 1
Professionaalne toode, mis suudab juhtida mitut valikulist bio-tegevust: suurendada bioloogilist energiat; aktiveerida rakkude toimet, tugev ja sügav bio-stimulatsioon; noorendamine; antioksüdantne tegevus. Oma keerulises ja uuenduslikus koostises on bio-aktiivsed aineid, mis hõlbustavad naha ainevahetusprotsesse. Dermatoloogiliselt aktiivne toode ei tekita ärritust või ebamugavustunnet ning sobib kõikidele nahatüüpidele.
Eelised
stimuleerib naha bioloogilisi protsesse, taastab energia epidermises.
Kuidas kasutada– järgida protokolli
Aktiivained
glükoolhape, mandlihape, tsüklodekstriin, glütserool, õunhape, lipohape, propüleenglükool, keramiid 2, palmitoolpeptiit, G-faktor P63
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bio Action 3
Professionaalne toode, mis toimib just erinevate kollageeni liikide funktsionaalsetes ja struktuursetes probleemides. Stimuleerib uue kollageeni, elastiini ja GAG teket. Protseduur on niisutava efektiga, taastab ja kaitseb nahka ning muudab selle pehmeks, andes nahale meeldiva tunde.
Eelised
reguleerib anabolismi ja katabolismi bioloogilisi mehhanisme, soodustab kollageeni tootmist, taastab fibrillide suuruse ja kuju, kaitseb kollageeni ja elastiini taset.
Kuidas kasutada- järgida protokolli
Aktiivained
glütserool, propüleenglükool, sojavalk, trylagen, tipeptiit 1, Pepha Timp
Nahatüüp: normaalne, kuiv, tundlik, rasune
Untitled