Biostimuleerivad tooted normaalsele nahale

logo-natinuel-2

Vananev nahk loob struktuurseid ja funktsionaalseid muutusi dermises ja epidermises. Et nendega tõhusalt võidelda, tuleb stimuleerida anaboolseid protsesse ja hoida tasakaalu kataboolsete protsessidega.
Aja möödudes märkame rohkem või vähem silmatorkavaid muutusi näos: ilmuvad peened kortsud ja sügavamad miimikavaod. Meie nahk muutub tundlikuks ja hüpotoonseks (kaotab sära, elastsuse ja nooruslikkuse).
Need nähud on tingitud teatud struktuursetest ja funktsionaalsetest muutustest erinevates nahakihtides, mida põhjustavad krono- ja fotovananemine.


BIO REJUVEN 12%, 50 ml
Siluva ja noorendava toimega pinguldav kreem.
BIO REJUVEN AHAS 12% – intensiivne biostimuleeriv toimeainete kompleks. Kreemi innovatiivne valem sisaldab spetsiifilisi peptiite ja AHA happeid. Energeetilised anaboolsed mehhanismid vastutavad kollageeni, elastiini ja GAG tootmise eest. Resveratrooli ja melatoniini koostoime avaldab maksimaalset mõju võideldes vabade radikaalide vastu, kiirendab naha taastumisprotsessi ja hoiab naharakkude struktuuri.
Eelised: Suurendab kõikide nahakihtide struktuurset uuendamist, nii pindmistes kui sügavamates kihtides. Nahk muutub elastsemaks ja vastupidavamaks, vähendab kortsude sügavust.
Kasutamine: Kanda peale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained: AHAs (glükoolhape, mandlihape), Syn Coll (palmitoli tripeptiid 3), melatoniin,
reservatrool, rlütseriin, päiksekaitsefilter.
Soovitus: normaalne, kuiv, rasune nahk.

bio_rejuven

BIO DERM, 50 ml
Siluv -biostimuleeriv kreem normaalsele nahale.
Märgatava toimega Bio-funktsionaalne noorendamine, millega kaasneb naha pingsuse ja elastsuse tõstmine, samal ajal võitlus eri tüüpi kortsudega. Aktiviseerib kollageeni, elastiini, GAG (glükoosaminoglükaanide) ja proteoglükaanide teket. Parandab epidermise rakkude sisemist vahetust. Aktiviseerib energeetilisi mehhanisme, mis reguleerivad metaboolseid protsesse.Kaitseb rakkude struktuure vabade radikaalide rünnakute eest, takistab proteiinide glükeerimist ja hoiab optimaalset niiskust.Teaduslik vastus kliendi soovile näha välja noorem kui bioloogiline vanus. Selle uuendusliku valemiga on kavandatud toota kõrge dermatoloogilise aktiivsusega toode. Eesmärk on luua biokeemiline koostoime, mis hõlbustab naha erinevate kihtide restruktureerimist ja taastamist. Põhitähelepanu – noorendamine, toonuse tõstmine ja elastsus, vähendab erinevaid kortsude ilminguid. Kindlustab vananemise aeglustamise, pH taseme säilitamise vältimaks ärritusi nahal.
Kasutamine: kanda hommikuti ja õhtuti korralikult puhastatud näole ja kaelale kergete massaažiliigutustega kuni täieliku imendumiseni.
Baasaktiivained: SERITSIIN: niisutab epidermise sügavaid kihte, reguleerib üleliigset vee aurustamist, suurendab naha vastupidavust välistele keskkonna mõjutustele ja tugevdab naha barjääri .
PÄIKESEFILTRID: päikesefiltrite kompleks UVA-UVB keskmise kaitse jaoks.
AHAs Amfoteersed ained: parandavad epidermise rakkude vahetust, niisutavad, vähendavad kortse ja jooni, toimub kollageeni süntees. Amfoteerne süsteem piirab alfa-hüdrohapete teket, samuti võimaldab nende ainete kõrges kontsentratsioonis kasutamist tundliku naha peal, märgatavalt vähendades kipituse ja sügeluse tunnet. MANDLI HAPE:naharakkude uuendaja,puhastab ja ühendab naharakkusid, ühtlustab naha jumet ja annab nahale sära. KOPPERTRIPEPTIDE-1: teatud tüüpi peptiid, mis soodustab kollageeni, elastiini, proteoglükaanide ja GAG (glükoosaminoglükaanide) biosünteesi, parandab nahka taastavaid mehhamisme, takistab glükatsiooni, tugevdab endogeenset antioksüdantset kaitsesüsteemi, soodustab uute veresoonte teket, takistab nahapõletike teket (interleukiin-1 ploki kaudu).
Soovitus:normaalne, kuiv, tundlik, rasune nahk

bio_derm

BIO-PRODERM 14%, 50 ml
Vananemisvastane ja uuendav Bio-stimuleeriv kreem omab tugevat antioksüdantset toimet, uuendades nahka mitmel tasandil.
Anaboolsed ja kataboolsed protsessid on viidud tasakaalu, luues ideaalsed tingimused tugevateks struktuurseteks muutusteks, mis on kombineeritud naha täieliku noorendamise koostöös.
AHA hapete olemasolu, nagu glükool-, piim- ja õunhape, omavad kõrget bioloogilist aktiivsust ja spetsiifilisi peptiite, DMAE, pürohapet, alfa-lipohapet, melatoniini ja seratoniini, mis mõjutavad kõrvalekaldeid naha struktuuris, tugevdades naha taastamisprotsessi kuni täieliku noorendamiseni ja uuendamiseni välja.
Eelised– regulaarne kasutamine parandab kogu naha struktuuri, mis muudab selle pehmeks ja elastseks. Kortsud silutakse ning taastatakse naha jume ja loomulik sära.
Kasutamine: kanda peale kergete massaaziliigutustega kuni toote täieliku imendumiseni.
Aktiivained- AHA – AKA (glükoolhape, püroviinamarihape, piimhape); Melatoniin; DMAE; Sericin; Panthenol; Hüaluroonhape; Lipoehape; Solar filter; Umectol (NMF); Dermaxil (Ceramide palmitola oligopeptiidiga 2); Letsitiin
Soovitus: kuiv, normaalne ja rasune nahk

bio_proderm