Biorevitalisatsioon

Niisututatud, elastne, elav ja siledam nahk ning säravalt terve välimus!

Biorevitalisatsioon on uus naha noorendamise meetod hüaluroonhappe abil. Biorevitalisatsioon tõstab väga efektiivselt naha niiskustaset ning aitab taastada vajalikke omadusi naha nooruslikkuse säilitamiseks. Preparaat viiakse nahka pisikeste süstlatorgetega.

Kuidas see töötab?
Meetodi tööpõhimõte sarnaneb mõneti selliste protseduuride nagu mesoteraapia ja kontuurplastika tööpõhimõtetega. Ehk siis spetsiaalselt valitud preparaadid süstitakse probleemsetesse piirkondadesse. Pisendamata eespool mainitud meetodite väärtust, tuleb rõhutada, et erinevalt kontuurplastikast biorevitalisatsioon mitte ainult ei eemalda defekte, vaid parandab ka naha üldist seisundit, aga mesoteraapia ees on tal see eelis, et vajab vähemat arvu seansse.

Hüaluroonhappega biorevitalisatsiooni abil saab:
kaotada peeneid kortse ja vähendada suuri
nahka sügavuti niisutada, suurendada elastsust ja prinksust
parandada jumet
saavutada lifting-efekt

Hüaluroonhappega biorevitalisatsioon ei tekita mingeid ebameeldivaid tundeid, kuna protseduuri käigus kasutatakse miniatuurseid nõelu ja valuvaigistavaid kreeme. Allergilise reaktsiooni tekkimine on samuti välistatud, sest see hape on inimese enda organismis olevaga täielikult analoogne.
Hüaluroonhappega biorevitalisatsiooni on lubatud teha näole alates 25. eluaastast, ehk siis vananemisilmingute tekkimise kõige varasemas etapis.
Beautyresidence salongis kasutatakse vaid sertifitseeritud preparaate, mille tõhusus ja ohutus on tõestatud.

Protseduuri tulemus
Juba pärast esimesi seansse võib märgata, et naha seisund on oluliselt paranenud, selliseks nooreks, terveks ja ilusaks jääb ta 4–7 kuuks. Seejärel on soovitatav läbida korduskuur, mis garanteerib pikemaajalise tulemuse (kuni 2 aastat).

biorev01