BEAUTYRESIDENCE

home-slide-05


Elame ainult selleks, et avastada ilu.
Khalil Gibran (1883–1931)

Kaunis Kadriorus ootab Teid ILUHOOLDUSTE ESTEETILINE KESKUS, pakkudes luksust ja lõõgastust kõigile, kes hoolivad endast ja oma tervisest!

BEAUTYRESIDENTS ühendab endas nii professionaalseid kui lõõgastust pakkuvad iluhooldusi- eesmärgiks anda tõhusat ja sihipärast abi tänapäeva naise ja mehe vajadustele, kes suhtuvad oma välimusesse eneseteadlikult ja targalt.
Oleme pühendunud professionaalsesse ja kõrgtehnoloogia parimatesse hooldustesse, mille tõhusad ja mittekirurgilised noorendavad meetodid arendatakse ja kinnitatakse koostöös nahaarstide ja oma ala iluspetsialistidega.
Uusim tehnoloogia ning oma ala asjatundjad võimaldavad meil pakkuda maailmatasemel teenust ning esmaklassilist teenindust.
Iluresidents moodsad salongis pakutavaid hooldusi võib julgelt nimetada 21. sajandi iluteenusteks, mis pakuvad individuaalset lähenemist ning uusimaid võimalusi nii võimalike kui võimatutena näivate probleemide lahendamiseks.
Mida vanemaks me saame, seda märgatavamaks muutub aja jäetav jälg. Ning selleks, et vananemisilmingutega võidelda, läheb vaja üha efektiivsemaid meetodeid.

BEAUTYRESIDENCE 21.SAJANDI TÕHUSAD ESTEETILISED PROFIHOOLDUSED:

*mesoteraapia *ilu- ja täitesüstid Princess *biorevitalisatsioon *noorendavad peptiitidega mesoniidid *Natinuel happekoorimised (kuperroosa, akne, pigmendilaigud, fotovananemine, kronovananemine) *epilatsioon ning pigmendi ja armide eemaldus valutu dioodlaseriga *Itaalia ekslusiivne EXIMIA tselluliidivastane kehahooldus *MAGNIFICA facelift ja kollageeni stimuleeriv näohooldus

TAVAHOOLDUSED:

*pediküür *maniküür *püsimeik*kosmeetik

Meie iluspetsialistide pikaajaline kogemus, kvalifitseeritud ja litsenseeritud kosmeetikud/arstid ning uusim tehnoloogia garanteerivad suurepärase tulemuse kõigile, kes soovivad anda tõhusat lihvi oma välimusele või otsida leevendust erinevatele nahaprobleemidele!

KVALITEETNE TULEMUS PARIMATE HINDADEGA-MEIE HOOLIME!

Meie tugev professionaalne ilutiim pakub hoolduste ja kodukosmeetika kõrval ka erinevaid sertifitseeritud koolitusi!

Iluresidentsis oled heades kätes – kõik meie töötajad on erialase haridusega, kvalifitseeritud ning rohkete kogemustega spetsialistid.

Meie hoolime- leia aega iseenda jaoks ja luba natuke luksust juba täna!

Helista meile +37256674149 või saada email: info@beautyresidence.com ja leiame üheskoos vaid sulle sobiva hoolduse!

Sinu Beautyresidence